Валерій Лунченко розповів про роботу Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин

листопада 30 / 2017
 Валерій Лунченко розповів про роботу Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин


AgroPortal.ua продовжує серію матеріалів про результати діяльності народних депутатів, членів Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин за останній рік. Головні критерії - основні розроблені законопроекти і плани на законотворчу роботу.

Сьогодні на розгляді ще один аграрний народний обранець - Валерій Лунченко, який за свого часу роботи подав безліч законопроектів, причому не тільки в земельній і податковій сферах, а й щодо нішевих виробництв.

Про власну депутатську діяльність
«Працюю у Верховній Раді України секретарем Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. Сумлінно виконую обов'язки на цій посаді щодо організації спільно з колегами належної роботи комітету, так само ставлюся і до своїх депутатських обов'язків ».

Про розроблених законопроектах
«За 2015-й, 2016 й і 10 місяців 2017 року було співавтором майже 70 законопроектів різної тематики, переважно, звичайно ж, з питань, пов'язаних з удосконаленням законодавства, що регулює діяльність агропромислового комплексу та земельних відносин.
Акцентував свою увагу на питаннях в контексті законів України «Про державну підтримку сільського господарства України», «Про сільськогосподарську кооперацію», удосконаленні Податкового кодексу України, Земельного кодексу України в частинах, що стосуються системи оподаткування АПК та земельних відносин в сільському господарстві, сімейних фермерських господарствах та пр.х номерах і т. д.
Крім того, брав активну участь у підготовці законопроектів з розвитку виноградарства і виноробства, ветеринарної медицини, насінництва та розсадництва, вирішенні проблем дерегуляції в АПК.
Долучився до розробки законодавчих актів щодо вдосконалення питань, пов'язаних з державними гарантіями для соціально-економічного розвитку гірських територій і населених пунктів, а також проблематиці, що стосується тимчасового ввезення вживаного автотранспорту і транзитного перебування в Україні автомобілів на іноземних номерах і т. д.
Всі законопроекти, в розробці яких брав участь, є актуальними і необхідними для удосконалення правового поля держави. Також вони стосуються проблем території та дуже близькі до виборців, яких представляю в парламенті.
В цьому році, на мою думку, важливі для прийняття законопроекти, до розробки яких предметно притягувався, - ті, які стосуються сільськогосподарської кооперації, приватної ветеринарної практики, регулювання правового статусу земель фермерського господарства».

Про галузях, які вимагають доопрацювання
«Проблемою роботи Верховної Ради України є велика кількість розроблених та внесених на розгляд в пленарному режимі законопроектів, які фізично не потрапляють до порядку денного через брак часу на їх розгляд. Тому ініціюємо проведення спеціальних «аграрних днів» для лобіювання розгляду максимальної кількості суто підготовлених нашим комітетом законопроектів. Однак загальний результат нас не задовольняє».

Про оцінку роботи всього комітету
«Роботу Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин вважаю непоганий, народні депутати, які в нього входять, переважно працюють старанно».

Про балотування на наступний термін і планах
«Рішення про наступний термін депутатства для себе ще не приймав».
Категорія : Політика

Залишити Коментар