Георгія Тука: агенти ворожої держави присутні по всій Україні від Донбасу до Верховної ради та Закарпаття

листопада 28 / 2017
Георгія Тука: агенти ворожої держави присутні по всій Україні від Донбасу до Верховної ради та Закарпаття
Агенти Кремля є по всій території України, не лише на Донбасі, а й, наприклад, у парламенті або на Закарпатті. Про це заявив у прямому ефірі програми «Свободи слова» на телеканалі ICTV заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

«Ці люди – хочете, називайте їх агентами впливу, хочете, називайте їх шпигунами, розвідниками, „п’ятою колоною”, будь-як. Ці агенти ворожої держави присутні на всій території нашої держави», – сказав він.
За словами Туки, концентрація цих агентів Кремля на Донеччині та Луганщині є не меншою, ніж у Верховній Раді чи на Закарпатті.

«Вони є всюди, вони є в ЗМІ, вони є у структурах влади, в правоохоронних органах, в людях, які себе позиціонують як громадські діячі, в неурядових громадських організаціях», – заявив він.
Категорія : Політика
Вуйко
29 листопада 2017 01:56

З погляду Туки кругом однi агенти Кремля, тодi де свiдомi українцi, їх настiльки мала кiлькiсть що у Туки дебет з кредитом нi як не сходиться. Чи можливий такий дисбаланс, можливий, якщо "свiдомих українцiв" зарахувати агентами захiдних держав, якi працюють на цi держави та розпродують свою державу, а всiх "агентiв Кремля" яких бiльшiсть, зарахувати пересiчними українцями, якi жиють на Українi, i працюють на благо свої держави.


ПАРОМЩИК
29 листопада 2017 09:06

добре кажеш уйку. у туки галюніки бо туй кажеш што нидобрі дороги ти нараз агент кремля


Вау
29 листопада 2017 20:47

Коль у кошки нет котят -

В этом Путин виноват!


Narsud
11 грудня 2017 09:17

В такому випадку гнати треба негайно, гнати і міняти керівництво СБУ, МВС, ГПУ і тих хто їх поставив Адм.ПРЕЗИДЕНТА і його самого.Без поліграфа не ставити на жодну керівну посаду. 


вася
12 лютого 2018 19:21

из под какой каряги вылез этот патриот- карьерист, который во всех махинациях действующей власти обвиняет агентов кремля


Залишити Коментар