Закарпатська Свобода не знає прізвища депутата облради, якого хочуть звільнити

листопада 18 / 2017
Закарпатська Свобода не знає прізвища депутата  облради, якого хочуть звільнити

«На нашу думку, та істерія, яка була піднята в угорських та закарпатських ЗМІ щодо цієї ситуації з навмисним перекручуванням фактів – це відволікання уваги від наших вимог. Бо ми вимагаємо від керівництва області звільнити депутата Закарпатської облради Ілде Коорос з посади керівника комісії з питань освіти і культури, оскільки вона є українофобкою. Також ми висунули п'ять вимог до угорського консульства, зокрема припинити тиск на міжнародній арені на Україну та не видавати мешканцям України угорських паспортів» - заявив один із лідерів закарпатської «Свободи» Олег Куцин журналісту видання «Вголос».

Виходить, що Олег Куцин, навіть не знає прізвища депутата Закарпатської обласної ради та голову комісії з питань освіти і культури Орос Ільдіко, яку вони вимагають звільнити. В той же час вимога свободівців прпинити видачу угорських паспортів дость суттєво "підніме" їх рейтинг на Закарпатті.
Категорія : Політика
читач
18 листопада 2017 15:26

Нарешті залиште в спокої Ілдику Орос, яка в порівнянні з Вами є на дві голови вище. Якщо б Ви всі, хто її критикує, були настільки ввічливі, грамотні, культурні та високоосвідчені, як вона і користувалися б таким авторитетом серед громадськості, то в нашій країні давно б панував мир та спокій і переважна б більшість співвітчизників жила заможньо. А так всі Ви (маю на увазі тих, хто критикує Орос Ілдику) живуть в достатку, мають розкішні домовладіння, дороговапртісні автівки та розкішні дач,і а народ привели до бідності та злиднів. Ось цими питаннями, шановні, треба б Вам зайнятися. Тоді б і Ви мали таку підтримку в населення, як Орос Ілдика, а в іншому разі до Вас всіх тільки обурення народу.


Бетон
18 листопада 2017 18:31

На Закарпатті організацію з гарною назвою "свобода" підтримують лише одиниці, вважаючи її екстремістською і такою, яка фінансується пейсатими глобальними силами, заради розпалювання міжслов"янської ворожнечі.


Ото точно
18 листопада 2017 19:27

Хлопці воювали ,воювали ,а великого авторитету ни здобули , розтринькують і той що в них є .

І самі цього не розуміють

 


Аркадій
18 листопада 2017 20:54

Вчить будь ласка Українську мову. Статтю писала людина яка зовсім не володіє Українською мовою. Або яка взагелі не навчаласт у школі.


.........................
18 листопада 2017 21:37

аркаша не эб....иии ми мозок, i починай iз себе.


Залишити Коментар