Валерій Лунченко: з’їзд “Народного фронту” підтвердив дотримання обраного курсу

листопада 14 / 2017
Валерій Лунченко: з’їзд “Народного фронту” підтвердив дотримання обраного курсу

11 листопада у Києві відбувся з’їзд Політичної партії “Народний фронт”. У “Мистецькому арсеналі” зібралося понад 400 делегатів з цілої України, у тому числі, Закарпатської області.
- Це перший з’їзд “Народного фронту” після 2014 року. Міністри, народні депутати, голови парламентських комітетів від нашої політсили звітували про досягнення та затвердили резолюцію про подальші плани, - пояснив керівник Закарпатської обласної організації партії, народний депутат Валерій Лунченко відразу по закінченні з’їзду. – Сьогодні ми продемонстрували головне – що ні на крок не відступили від даних виборцям обіцянок, не маневруємо в угоду рейтингів чи якихось особистих інтересів та дотримуємося обраного курсу.
Лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк заявив, що партія братиме участь у президентських і парламентських виборах 2019 року. “Наше завдання – виконати програму, яка необхідна для країни, і у 2019 році піти на президентські вибори, піти на парламентські, і нас оцінять люди. Нам є що сказати”, - заявив він і додав, що з кандидатурою на чергові президентські вибори “Народний фронт” визначиться наступного року.
Головним досягненням команди за свого прем’єрства А.Яценюк вважає відмову від купівлі російського газу та початок реформ.
Гучно прозвучав заклик перейти до “європейської” парламентсько-президентської республіки. Для цього Верховна Рада має ще до наступних виборів “привести у відповідність до Конституції ” повноваження президента України, змінити закон про Кабінет міністрів.
Крім того, Яценюк наголосив, що найкращою гарантією безпеки України є членство в НАТО і ЄС. У цьому, за його словами, єдність українського народу.

Великий резонанс у ЗМІ викликав приїзд та виступ на з’їзді “фронтовиків” чинного прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Валерій Лунченко так прокоментував його присутність:
- Ми як ніхто розуміємо, як це – керувати Урядом, оскільки А.Яценюк займав цю посаду у найскладніший для України час. І тепер державі не потрібні розбірки, хто краще працює, а хто гірше – Україні потрібна згуртованість і тому ми підтримуємо діючого прем’єра. Володимир Гройсман прибув на з’їзд,аби офіційно з трибуни подякувати нашій команді за підтримку уряду. Він зазначив, що сьогодні дві партії формують нові політичні традиції, коли відбувається діалог і коли є спільна робота.

На з’їзді також виступили секретар РНБО Олександр Турчинов, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр освіти і науки Лілія Гриневич, міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак, міністр молоді і спорту Ігор Жданов, міністр юстиції Павло Петренко та ін.
Політичні експерти, аналізуючи з’їзд, заяви та гостей заходу, назвали “Народний фронт” сильною та дисциплінованою командою в українському політикумі, а також найбільш євроатлантичною і антиросійською силою на сьогодні, яка багато робить для руху України на Захід.


Категорія : Політика
Случайный
14 листопада 2017 19:17

Партія хапуг  банкує.Ставка на амнезію


небайдужий
14 листопада 2017 22:12

Це в сенсі - курс в пекло...?!


Незабувайте нас
14 листопада 2017 22:22

Незабувайте мене Яценюка ,і мене не забувайте Бурбака ,и меня бе бе бе бе Авакова ,і мене Пагубія не забудьте ,і все наше кодло памятайте ,як прийдете на виборчу дільницю.


Микола
14 листопада 2017 23:20

Пiсля повернення з далекої подорожi головного саєнтолога країни яценюка, з’їзд “Народного фронту” підтвердив дотримання обраного курсу в ПЕКЛО. Слава гироям!


444
14 листопада 2017 23:32

Господарі Яцека за океаном, такі самі пейсаті, і недороблені, як він.


ДЛЯ ЛУНЧЕНКА
15 листопада 2017 15:19

Пане Валерій,а де ваша команда?Де Любка,Шафар,Баганич,Дзямко,Віраг, Фартушок,Мордяк,Кинів,Калинич,Емеріх,Янюк,Головач,Черевка,Любка,Медвідь,Герасим
юк,Маргітич та інші?Щось їх не видно біля вас, раніше їх було видно на багатьох акціях!Чому вони не біля вас?Чи ви знайшли собі інших друзів(ексрегіоналів)?


Залишити Коментар