Депутати Закарпатської облради розглянуть проект рішення «Про внесення змін до Програми інформатизації області на 2016 - 2018 роки»

листопада 09 / 2017
Депутати Закарпатської облради розглянуть проект рішення «Про внесення змін до Програми інформатизації області на 2016 - 2018 роки»
Депутати Закарпатської облради розглянуть проект рішення «Про внесення змін до Програми інформатизації області на 2016?2018 роки».

У пояснювальній записці зазначається, що рішенням визначаються завдання програми на 2018 рік, необхідні для розвитку інформаційної інфраструктури області, широкомасштабне застосування новітніх інформаційних технологій, сучасних методів та засобів збирання, обробки, зберігання даних. Головне завдання інформатизації полягає у створенні умов для прискореної ринкової трансформації економіки, ефективного управління суспільством, подальшого соціально-економічного розвитку регіону.

Мета і шляхи її досягнення – забезпечення дотриманням вимог законодавства України з питань інформатизації, виконання завдань Національної програми інформатизації. А також забезпечення області і його суб’єктів необхідною і достатньою інформацією в усіх сферах діяльності, сприяння становленню державності, підвищенню продуктивності суспільноговиробництва продукції і послуг на основі широкомасштабного використання інформаційних технологій, зростанню економічного потенціалу області, покращанню соціально-економічних та екологічних умов життя людини.

Програмою передбачено у 2018 році виділення коштів з обласного бюджету в розмірі 1505 тис грн.

Найважливішими наслідками інформатизації, які визначають успіх у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку, є побудова сучасної системи державного управління, розвиток телекомунікаційного середовища, створення потужних інформаційних ресурсів, розвиток пріоритетних напрямків економіки та соціальної сфери.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Політика

Залишити Коментар