Чому депутати Тячівської райради хочуть дострокового припинення повноважень голови ради Василя Каганця ?

жовтня 22 / 2017
Чому депутати Тячівської райради хочуть дострокового припинення повноважень голови ради Василя Каганця ?
Приводом таких радикальних дій депутатів стали неодноразові конфліктні ситуації, які останнім часом дуже часто назрівають в райраді.
Особливо це стосується розподілу бюджету під час підготовки сесій і на самих пленарних засіданнях. Бували випадки коли через такі непорозуміння під загрозою опинялись функціонування цілих галузей району і реалізація важливих соціальних проектів.
Майже два тижні депутати не могли зібратися на сесію, де були поставлені питання ремонту доріг. Тоді заплановані роботи на автошляхах району могли бути призупинені. Також слід наголосити, що сесія не затвердила звіт голови районної ради за 2016 рік, який був поданий до розгляду на одному із засідань.
Ще один момент, який підштовнув депутатів до питання звільнення голови із займаної посади - це входження в склад депутатського корпусу райради його дочки Поліни. Присутній 20 жовтня на сесії голова Тячівської районної виборчої комісії Іван Деяк зачитав Постанову РВК від 18.10.2017 р. про дострокове припинення повноважень депутата Тячівської районної ради Іванни Куцин у зв’язку з рішенням 14-го з’їзду політичної партії ВО «Батьківщина» від 16.09.2017 року, і зареєстрацію депутатом райради Поліну Магулу-Каганець.
Як розвиватимуться подальші події побачимо вже найближчим часом. Адже питання про недрвіру голові райради Василю Каганцю залишається відкритим.
Категорія : Політика

Залишити Коментар