Голова фракції Єдиного Центра в Закарпатській облраді засудив новий Закон про освіту

жовтня 12 / 2017
Голова фракції Єдиного Центра в Закарпатській облраді засудив новий Закон про освіту

«Коли розглядався закон у Парламенті всі говорили починаючи з міністра освіти Гриневич, що він відповідає європейським нормам в тому числі і Президент Порошенко говорив, що закон відповідає цим нормам, що він демократичний, а тепер ми маємо висновок ПАРЕ, який нам рекомендує переглянути цей закон. Нам локшину на вуха вішають у демократичній країні Гриневич мала би піти у відставку, або Президент би попросив її це зробити тому, що вона підставила нас і всі делегації крім нашої проголосували проти цього закону. Підтримую пана Литвина, що ми погрішили умови навчання угорської нацменшини» - заявив в прямому ефірі 112 каналу голова фракції Єдиного Центра в Закарпатській облраді Золтан Лендел.

Нагадаємо, що раніше фракція Єдиного Центра відмовилася приймати звернення до Президента України ветувати цей закон, що так змінило позицію Золтана Лендела достовірно не відомо.
Категорія : Політика
мiсцевий
12 жовтня 2017 23:24

Що ви хочете коли май Даун це кругом одна брехня, дома розказують одне, на на самому дiлi все виглядає по iншому. Закон про освiту це дискрiмiнаця нацiональних меншин, про це говорять на європейському рiвнi дуже поважнi особи.

 

https://youtu.be/4fG-h2QSYgg

 

 


сергій
12 жовтня 2017 23:47

я, сам, корінний закарпатець!!!  до сьомого коліна!!! іди гавкай на березу москалику нагуляний!!!!

 


Мукачівець
13 жовтня 2017 07:44

Думку Золтана змінив закуплений помічником Віктора балоги новий телеканал для закарпатських меншин.Новий канал - нова млвна політика ЕЦ на Закарпатті. Грядуть вибори.


МуРрРоВнА
13 жовтня 2017 09:08

Шановні! Будь ласка, назвіть мені хоча би одне місто в Угорщині, де навчання для українців проходить українською мовою! Адже дуже багато українців, росіян, та ін. проживають на території Угорщини! В жодній країні світу такого нема! Хочеш навчатися - вивчи мову країни! Уявіть собі, коли студент сидить на парі і на питання викладача відповідає: "Нем тудом" або "Тудом, но с трудом"!!!!! Маячня якась! Хіба їм хтось забороняє вивчати рідну мову? Мова іде про майбутніх фахівців для нашої країни. Якщо вони планують виїхати в Угорщину на ПМЖ, а не лишатися тут, то нехай в Угорщині і навчаються!


ЦІМБОР
13 жовтня 2017 09:59

Шановна муррровна нивмішовала бьі тьі ся у наші діла . вьі ся вже так умішали , што вже вшитка Європа гуде .

Мині бьіло і є вшитко єдно учать мадяри українську чи ни учать . И нашьім жительом Краю в бульшості ото тоже до єдного містаа нам уд того ни є ниякої суятьі. .А вьі з того роздули таку маргомотину ,што найся ни приказує .

ни вчили мадярьі ни українську ни руську и при союзі и ни ко на вто ся ни творив .И комуніштів ото ни бембало .

вам ото треба бьіло , но та типирь маєте .


вв місний
13 жовтня 2017 20:58

сталін асимиліровав русинів  силов а сисі  хотять  из  ма дяр укрів зробити


сергiйови
13 жовтня 2017 22:14

серёжа а ко вто провiряв што до семого колiна закарпатцi? сомнiваюся Я, коли ти з писка вонить москалями та нараз галичанин рисуєся! Гавкай соб на матiр, собака!


Типовий Бандерівець
13 жовтня 2017 23:03

1. Чи мають українці в Угорщині такі самі права і можливости здобувати освітою рідною мовою, як мадяри в Україні? Чи готова Угорщина піти запровадити щодо українців мовні стандарти, які вона вимагає від українців.

2. Чи володіють українською мовою особи угорської національноости, що мешкають на Закарпатті, а також випускники шкіл з угорською мовою викладання. Чи достатньо ефективною є діюча формула вивчення української мови в школах з угорською формою навчання?

2. Чи знають закарпатські русини, що русинами називалися автохтонні мешканці  не тільки на Закарпатті, але і в Галичин і навіть на Надніпрянщині? Кого ж ви тоді цураєтеся збоченці?


Володимир місний
13 жовтня 2017 23:10

Ще раз для даунів, які від імені місних захищають мадярів, ідіть на х,,,, місні є українцями і таку думку підтримує більшість місних. І не треба бути рупором Кремля продажні су,,,,,


ЦІМБОР
13 жовтня 2017 23:51

Українці не проживають компактно на території Угорщини.Тому там і не має шкіл .При одній школі відкрили були український клас ,але туди зявився тільки один учень. Про все це докладно розповів і написав один з українських дипломатів ,який працював ,або ще працює в посольстві України.
але я сумніваюсь що батьки українці які живуть і працюють в Угорщині віддадуть дитину в український клас .

віддадуть в угорську школу ,або в школу де навчання англійською. В угорщині без угорської мови ніяк , а в Україні запросто можна без української .Можна і міністром стати і депутатом .Такі реалії.айно я місний і захищаву мадярів . Бо без них нашоє Закарпаття уже нигда ни вто . Айно у місті з ними  бьіла наша історія ,тисячолітня .Бульш ги тисячу годів у місті ..До слова Куруцами бьли не лим мадяри а йнаші мисні люди .

Центрами куруцтва бьіли словянські місні села Тросник и Довгоє.

Айно бов і трагічньій момент межи нашьіми людьми і мадярами , айбо йсе лиш єден такьій серйозньій из на днись знамьіх.И вто щи ся там треба розбирати ,є різні версії. И ужгородські мисні історикьі пишуть ,што далеко там Вшитко бьіло ни однозначно .А щодо кремлівських аентів ,то то тепер тренд такий всіх називати агентами кремля .Але в кремлівську многоходовочку зіграла саме українська влада ,яка ни продумала наслідки ,і наразилася на міжнародний скандал .

А тобі я раджу ни обзивати всіх даунами , а проникнутися Історією ,духом нашого Краю Його мовою ,до речі тисячолітньою мовою ,а не діалектом , і ни вестися на пропаганду ,яка робить лиш шкоду .


ИРУКРЕУК
14 жовтня 2017 01:39

Кой захищаш свого сусіда Мадяра вать Румуна, із котрым ты жиєш на єднів зимли уже тисячу году, ты агент Кремля.

Для слава-українців дашто з історії припомню.

ЯКЩО ТИ ЗАХИЩАЄШ СУСІДА ЄВРЕЯ, ТИ КОМУНІСТ І ВОРОГ РЕЙХА.

Совпаденія ???..........Недумаву.


Свуй фатів
14 жовтня 2017 02:40

До: ТИПОВИЙ БАНДЕРІВЕЦЬ .


2. Чи знають закарпатські русини, що русинами називалися автохтонні мешканці не тільки на Закарпатті, але і в Галичин і навіть на Надніпрянщині? Кого ж ви тоді цураєтеся збоченці?

Ты хоть поняв што ты на копі-пастив ?

Мы як были Русинами, так йсьме ся ними і лишили. А збоченці што ся цуравуть свого історичного назву Українцями ся прозвали.

Были сьте Русинами, пак Малоросами, тепер Українцями. А пак кым будете ? Біло-Поляками ???

Айбо цуравуться тай збоченці у вас чомусь Русины.


Типовий русин
14 жовтня 2017 03:06

Я. Русин бов, ЕС. И буду, я ридний род свий не забуду" . А тепер я украинець. Совпадение? Не думаву. 


Типовий Бандерівець
14 жовтня 2017 05:44

До Свуй Фатув:

"Ты хоть поняв што ты на копі-пастив ?

Мы як были Русинами, так йсьме ся ними і лишили. А збоченці што ся цуравуть свого історичного назву Українцями ся прозвали.

Были сьте Русинами, пак Малоросами, тепер Українцями. А пак кым будете ? Біло-Поляками ???

Айбо цуравуться тай збоченці у вас чомусь Русины."

По-перше, я з вами свиней не пас і нетреба на мене тикати. По-друге, русин достеменно означає - мешканець Руси, а Русь пішла з Київа. Чули, Київ - се матір городів руських?....По-друге,назва русин очевидно остаточно закріпилася за часів експансії Київа на сусідні слов’янські князівства та утворення єдиної держави. З писемних джерел знаємо, що до епохи Київської держави на теренах теперішньої України існували союзи білих хорватів, дулібів, сіверян, полян, тощо. Писемні грецькі та римські  джерела 5-6 століть згадують про мешканців нашої землі, як венедів, антів і склавінів. Отже, в різні історичні часи наш народ мав різні назви. І таке було і є не тільки з нашим народом. Так було з галами, котрі стали французами, з римлянами які тепер називаються італійцями і з іншими європейськими народами. Прикро і не красиво коли деякі народи нагло і підступно крадуть назви в інших народів, напиклад, як даки стали румунами(римлянами), а угро-фінські московські племена - русскімі. І наостанок: справжні українці, а до того русини ніколи самі себе не називалися  малоросами - вельми штучною і книжною назвою , як то робили греки, а затим і москалі. Варто також знати, що назва Україна вперше згадується в літописі 1187 року і не є чимось свіжоспеченим і штучним, як це подають псевдоісторичні байкарі з Луб’янки. Можливо, якби кацапи не володіли Київом і не посягали на на нашу історичну спадщину, то назва русин і досі була б типовою для автохтонних мешканців нашої країни.До Типовий Русин:

Ви є сепаратист до якого потрібно впевнено і беззастережно застоовувати відповідну статтю КК України. Через таких мудрагелів, як ви Донбас ще досі кровоточить і невідомо , коли та рана загоїться. За такими, як ви псевдоромантиками може прийти кримінал, кацапські головорізи і їм до одного місця буде ваша самоідентифікація, правда і ваш язик. Такі як ви завжди були і будете витратним матеріядом на геополітичній шахівниці негідників для яких долі мільйонів доль є лише сухою статистикою.До ВВ Місний:

Вкотре переконуюсь, що такі, як ви люде постійно вдаються до неправди і брехні.

По-перше, т.Сталін замордував десятки мільйонів українців, серед яких були і закарпатці, зокрема і дуже авторитетні особи. По-друге, українська(русинська) справа на Закарпатті не починалася і не закінчилася московсько-совіцькою окупацією  Закарпаття, а мала в своїй історії такі віхи, як: на "Собор русинів" в м. Хусті 21  січня 1919 року, де було проголошено злуку з УНР, а пізнішебула  спроба відновити державну незалежність 15 березня 1938 року, котру мадяри утопили в крові. Ну, скажіть мені, що я брешу?


ЦІМБОР
14 жовтня 2017 12:46

ни всю правду пишеш . В ноябрі (листопаді) 1918 года Народноє Собраніє трьох Пудкарпатськьіх Русинськьіх Народньіх Рад , якоє бьіло 8 го мая (травня) 1918 года в Ужгороді де бьіла організована Центральна Народна Рада .Она приняла резолюцію : Собраніє ушиткьіх Пудкарпатськьіх Народньіх Рад всенародно сповіщає : Што от имени вшиткого народа пуддержує рішення американськьіх угро-русинськьіх Рад присоєдинитися до чехо -словацькьіх народів на основі повної автономії .

чехи своє слово здержали .....


Свуй фатів
14 жовтня 2017 13:56

1) Утворення "Карпатської України" на тереторії СУВЕРЕННОГО ГОСУДАРСТВА ЧЕХОСЛОВАКІЇ у 1938 році руками  карпатських січовиків (Польских підданих)-Це чому неназивають СЕПАРАТИЗМОМ ??? Вы што не знаєте чому Мадяри удвезли на Верецкий перевал усіх полонених карпатських січовиків і передали їх Полякам ??? А  Поляки їх розстріляли за спробу сепаратизму у чужій Суверенній Державі.

Українські історики це чомусь не називають СЕПАРАТИЗМОМ.

А утворення ДНР і ЛНР на території України це вже сепаратизм, тероризм, і "НА НАС НАПАЛИ."

2) Чули, Київ - се матір городів руських?.... Товды чому Українцы цуравуться того што они Руські ???

І перебачте ми што я ВАМ, представительови "титульної нації" посмів ТЫкнути.

Я ,як представитель колонізованого народа,якого у 1946 році руками Сталіна колонізували, не сміву си такого позволити.

 


свуй фатів із Саратова
14 жовтня 2017 14:04

Слышь, кацапобот, тебе уже написали методичку по поводу результатов Береговского референдума?


Вуйко
14 жовтня 2017 16:12

Для типових и страшно тупих бандерiв або галичанам слiд знати, що на территорiї України угорська мова має статус регiональної, а раз так то школи повинi бути. В Угорщинi українська мова не має такий статус, але статус регiональної мови мають нiмецька, словацька, румунська, тому українських шкiл немає, про то що там українцiв мало i вони розкиданi по терpиторiї, на вiдмiну вiд нашого випадка з угорцями. Хто хоче до української школи то при посольствi України в Угорщин така школа є. Боти галичан бються тупов головов у стiну, вся Європа не розумiє де тупих тулько набрали. Не позорьте нацiю, тупi галичани вто не вся Україна, просто ухопили владу тимчасово та свою банедеровщину навязують iншим.


калхознику уйку
14 жовтня 2017 18:02

Слышь, дурачок калхозный, интересно какой тебя галичан так перпугал, что тебе они всюду мерещатся и ты в каждом комменте от них срешь?


Типовий Бандерівець
14 жовтня 2017 19:39

До Свуй Фатів:

По-перше, ви знову брешете і цинічно плутаєте національно-визвольну боротьбу українців з класичним Донбасівським сепаратизмом, котрий вигодував олігарх Ахметов, а нині підтримує путінський режим в Москві зброєю, грошима та живою силою. Який народ представляють ватажки ДНР і ЛНР?  І скільки ж йому літ цьому народові і як він називається? По-друге, коли галичани підтримали карпатських українців в боротьбі за незалежність у 1938 році, то що вони мали по-вашому питати дозволу у поляків, котрі пацифікаціями, дискримінаціями і концтаборами мордували українців? Ви при свому глузді розумі? По-третє, галичани підтримали своїх братів ще й тому, що то була воля народу Карпатської України до свободи, котрий представляв Сойм Карпатської України(Підкарпатської Руси) на чолі з Августином Волошиним. По-четверте, у вас чітко виражений антиукраїнський ухил з елементами садизму, який логічно пояснити важко, бо писати про звірячий розстріл своїх братів - це вже за межею елементарної людяности.... По-п’яте, ні я, ні переважна більшість моїх знайомих не цурається руського періоду, але ми знати не хочемо маячню про так звану "общєрусскую історію" та все, що з цим пов’язано. Було би добре, щоб колись в Конституції України була записана назва моєї держави Русь-Україна, а титульна нація називалася - русини-українці. І по-шосте відповідаю на ваше запитання:"Товды чому Українцы цуравуться того што они Руські? - Відповідаю, ми не руські і не русскіє, а русини(українці). У нас є власне ім’я, і ми не є ознакою чи додатком до когось чи чогось, як москалі.До вуйка:

Оскільки власті Будапешту цілими століттями проводили політику етноцидцу і лінґвоциду проти українців(русинів), як на Закарпатті так і на місцях компактного проживання в самій Угорщині, то на даний момент в Угорщині офіційно мешкає лише 3000 осіб української національности. І жодної української школи чи класу в Угорщині не існує, попри те, що в Україні тауих шкіл сотні. Може мадярам, всіляким йоббікам і Віктору Орбану прийшов вибачитися перед українцями за свої гріхи? Але мене не дивує, що такі, як ви хруні і запроданці виступаєте проти України і всього українського. Чи може ви забули, як мадяри разом із Хорті виорчовували все українське на Закарпатті? Амнезія? Хай би москалі, мадяри чи ще хтось порядкували вашим краєм - така ваша логіка. Як і сто років, так і зараз, типове мадяронство на жаль ще існує на яких немає  Бандери...


Свуй фатів
14 жовтня 2017 21:17

А вы што не знаєте што за народ живе в ДНР і ЛНР і чому їм Руські помагавуть? Товды вы даже і не знаєте с кым воюєте.

Я лично рахуву што:

"Карпатська Україна" йсе сепаратизм чистої воды,і ДНР і ЛНР сепаратизм чистої воды.

А вы вто кажете так як вам выгодно:

"Карпатська Україна" - національно-визвольна боротьба українців.

ДНР і ЛНР- сепаратизм, тероризм і "НА НАС НАПАЛИ".

Удповіште ми коли Україна выходила із складу СССР. Называв нас тось сепаратистами і терористами ??? На нас устроювали АТО ??? нас кось бомбив ??? чому мы маєме бомбити тых, ко з нами не хоче у ракаши жити ??? А Чехы Словаків тоже бомбили ???

По поводу любимої кричалкы нашых майданутых співвітчизників "Чемодан-Вокзал-Росія"(вать Венгрія). Як вы плануєте "великоє переселення" робити.

Тоты люди мавуть зобрати у куфр свої дома,квартиры, могилы своїх батьків,дідів,прадідів і йти на вокзал і чекати поїзд ???

Чи так як колись у Німетчині вто было.

Взяти з собов запасні носкы і трусы. Остальный маєток переходить у власність выганяющої стороны ???


Типовий Бандерівець
14 жовтня 2017 22:33

До Свуй Фатів:

"А вы што не знаєте што за народ живе в ДНР і ЛНР і чому їм Руські помагавуть? Товды вы даже і не знаєте с кым воюєте."

Свуй Фатів, коли ви знаєте, що за народ живе в ЛДНР, то чому  не напишете для всього загалу? Велика військова таємниця, котру не можна видавати чи як? А може ви опублікуєте своє справжнє ім’я, де мешкаєте чи страшно? Невже такі параноїки справді існують у реальному житті? Ви смішні пане і мізерні.... Ну, які могили, яких прадідів можуть бути в отих заробітчан, котрі масово приїзджали в Україну з Московщини на заробітки  після голодомору, аж до самих 90-х років? Ну, що ви мелете? Вас мадяронів почитати, так і гумористичних передач дивитися не треба....Русіньськіє патрійоти  марять чехословацьким пануванням та ждуть не діждуться поки мадяри прийдуть і, як собакам ошийники вам одягнуть. Ви ж согласні бити у власнім краю меншим братом, цімбором нумер три або чотири, чи не так? Для вас головне, щоб України не було... Вас виправить напевно могила...


Свуй фатів
15 жовтня 2017 00:10

1) Я як виду што маскалів вы замітили на Донбасі лиш після голодомуру а дотуть там жили "свідки приходу бандери".

А вас не смущає то, што ті землі ся начали заселяти уже постоянными жителями іщи за Руської імператриці.

Русско-турецкая война 1735—1739 привела к подчинению Крымского ханства России и по мирному договору 1774 Приазовье вошло в состав Российской империи. С этого момента началось централизованное заселение степи оседлым населением. Среди новых поселенцев было много русских, сербов и греков, которым царское правительство выделило в этих местах обширные земли.

2) А уповіште ми Бандера (якому ві поклоняєтеся і чекаєте його прихода), ото не тот шизофреник што вірив у Самостійну і Соборну Україну яка буде існувати у самісіньків середині Третього Рейха.

3)

За Мадярів у нас ся штось строило.

За Чехів у нас ся штось строило.

За Советів у нас ся штось строило

За Бандерівців у нас лиш біда,война і проблеми з сусідами.


Типовий Бандерівець
15 жовтня 2017 01:31

Свуй Фатів, може вам ліпше сходити до психіятра? Переважна більшість закарпатців мають себе за українців, на Пряшівщині місцевий люд також має себе ідентифікує українцями чи русинів-українців, а ви оце влаштовуєте привселюдно демонстрацію ненависти і невігластва. Ну, коли ж вам так несимптичне українство, то позбудьтеся свого влвасного русинства, корінь якого лежить в українському Київі? До речі, так ви дасте мені відповідь, як називається народ ЛДНР і яка в нього є унікальна мова, що тамтим сепаратистам конче потрібно мати свою державу? І наостанок ви й справді вважаєте, що Кучма, Кравчук, Ющенко, Янукович і Порошенко є послідовними бандерівцями і обстоюють національні українські інтереси? Ви достатньо щасливі з того, що цією країною правили і правлять мародери, такі ж асоціяльні елементи, як і ви, для яких біль і страждання нормальних людей є бальзамом на душу?Свуй Фатів, ви не дбаєте про суспільні інтереси, майбутнє Закарпаття, а досить виразно підспівуєте різноманітним закордонним силам, котрі мають свої резони точити зуби на Україну.Я, не здивуюся, що вся ваша любов до руиньства є звичайним поцілунком Іуди, як спосіб заробити трохи грошей у закордонних спонсорів, котрі ймовірно діють під прикриттям спецслужб цих держав, як колись і діяв ваш ідейний попередник - мадярон і запроданець Андрій Бродій.


Свуй фатів
15 жовтня 2017 03:44

1) До психіатра я бы удправив каждого бандеровця.

"бандера прийде, порядок наведе"-вы чекаєте што він діствідельно оживе ? Товды удачі вам.

2) Говорив я з людьми з Пряшівщины і уповім вам (кладучи руку на біблію) бісідувуть так точно як і мы ( по-Руснацкы). Но колим уповів " Што вы такі Українці як і мы,муй собесідник ся обідив тай уповів ми "Ніт, я Руснак, а не Україниць". Бульш я не рісковав го Українцьом называти.

3) А вы што так і не порозуміли што ЛДНР, ото переважна часть  ідентифікуючых себе Росіянами  ??? Они были громадяни Україны до того часу, докуть у них першый раз не стрілили. А як каже пословиця " Першый раз ты стріляш у свуй народ, слідующый раз ты вже стріляж у чужый".

Коли вас лично жона буде хотіти лишити, вы її тоже бити будете чи сядете за стул і попробуєте рішити разногласія без рукоприкладства.

Быв Майдан і быв АнтиМайдан. Чи помните вы вымогы АнтиМайдана ???...........Припомню.

НЕ РОБИТИ АНТИКОНСТИТУЦІЙНЫЙ ПЕРЕВОРОТ. ПОЧЕКАТИ ІЩИ РІК, І ВЫБРАТИ ПРЕЗИДЕНТА ГОЛОСАМИ ОБЫВАТЕЛЬСТВА ВСЬОЇ УКРАЇНЫ. (важно было убы усі регіоны выбирали,а не лиш Западенські формов перевороту). Вы учли їх мненіє ? НЕТ.(припомню што они Януковичом тоже не были сильно довольні).

Вот типирь маєте то штось те намайданили.

3) Пудтвержуву што переважнув більшості Закарпатців вы так промыли мозог што они позабывали свої Руснацкі корні, свуй рудный язык. Особенно вто видко на молоді, котра ся пушла вчити за перевал на Галичину.(Туды пушов говорячи по Руснацкы, удтіть ся вернув " і вже тільки розмовляє на щирій і співучій мові, а своєї рідної Батьківської цурається").

Так што я прекрасто розуміву чому Мадяры і Румыны проти тотальної українізації школ. Я вижу Як Руснакы втрачавуть свою ідентичнусть.

У вас в методичках написано што вто всьо є діло рук спецслужб іностранніх государств, кремля, мосаду і т.д. А на самому ділі нико не хоче втратити свою ідентиту.


Вуйко
15 жовтня 2017 11:31

Продажнi бандери продали свою державу чужинцям, усiх переконували што чужинцi зроблять вмiстi з бадеров порядок, чужинцi прийшли i за страшно великi зарплати уд громадян України почали знищувути самих громадян, через непосильнi цiни, через медицину, через вiйну а державу грабують, заставляючи рубати лiс, вивозячи природнi багатства та руйнуючи промисловiсть. Громадяни, щоб вижити повинi утiкати из свої держави у чужi, щоб там розбудовувати, а не у себе дома. Скоро не буде кому робити на заводах бо за таку зарплату з такими цiнами не вижити. Но елiта собi з того не робить нич, завезе робочу силу из африки ци азiї и буде вам України без українцiв. Ци вам треба таку державу бандери, ви самi собi противоречите, бо за халявнi двiстi гривень за якi iдете на ходи та масовки для вас май цiннi як заробленi 1ооо гривень. Фiлософи галичини зпрацьовують молодь разказуючи рiзнi казки про тяжке минуле и щасливе сьогодення. Але кожний пересiчний громадянин вже вiдчув на своїй власнi шкурi сьогоднiше "щасливе" сьогодення яке зовсiм не вiдповiдає його думкам про щастя. Бандери кажуть треба терпiти и чекати, чекати, але все становиться гїрше а не краще. Чи дочекаються європейських зарплат громадяни якi так масно обiщали бандери, вiдповiдь НI, а їх дiти та внуки, НI, бо треба їм буде вiдроблювати довги якi бандери наробили аби могли маршiровати, тодi хто дочекається, вiдповiдь НIХТО! Так для чого це все є?? Бандерам не мiсто в нашому краї, побудуйте щось усебе щоб усi завiдовали, хоча би з мусором навчiться працювати а то скоро утопитеся у власному лайнi, херої будiвельники.


Типовий Бандерівець
15 жовтня 2017 12:55

До Свуй Фатів та Вуйка: дуже промовисто, коли ви назбирали всю грязь, всі наклепи, кпини, всі поголоси, брехню і неправду, котрі поширюють вороги України і людяности та самовдоволено смакують цією гидотою на всю губу.... Маячню, яку ви тут наверзли про придушення москалів на Донбасі, про хунту, я коментувати не стану, оскільки коменетувати останнє - це є передовсім неповагою до самого себе та порядних і чесних людей. До речі, як би ви не намагалися піднести Закарпатську говірку до рівня окремішнього русинького язика , однаково ця мова є зрозумілою для кожного україномовного українця попри те, що цей діалект зформований значною мірою під впливом мадярської і словацької мов. Майже семистолітня одірваність Закарпаття від решти Украни(Руси), законсервованість в умовах асиміляційної політики Будапешта не стало перешкодою, щоб ми тутечки зараз добре розуміли мову один-одного, чи може не так? Ми маємо галицький діалект, в котрому помітний польський вплив, суржик Наддніпрянщини, який виник під впливом панівного москальського язика, але існує певна лінгвістична основа, котра тримає різні діалекти купи, а націю разом. Розповім не для вас, а для загалу одну козацьку легенду, яка буде дуже доречною саме на Покрову, яка є символом українського воїнства. Отже, колись отаман Дженджелій не захотів піддатись москалям і рівно ж не хотів іти під Турка за Дунай. Він зібрав 300 запорожців і пішов з ними світ за очі. Коли запорожці прийшли до гори, прощаючись навіки з Рідним Краєм, їм вийшов якийсь дід назустріч і запитав:Отже, колись отаман Дженджелій не захотів піддатись москалям і рівно ж не хотів іти під Турка за Дунай. Він зібрав 300 запорожців і пішов з ними світ за очі. Коли запорожці прийшли до гори, прощаючись навіки з Рідним Краєм, їм вийшов якийсь дід назустріч і запитав:
— Чого прийшли сюди ви, діти?
— Січ нашу москалі спалили, зруйнували, волю задушили і Козацьку Мати-Україну в кайдани закували. Тож, нема де нам подітись. З москалями нам не жити й до бусурменів іти в прийми серце не лежить. Нехай камінням краще станем!
— Так відповів за козаків отаман Дженджелій.
Кремезна постать діда розігнулась, його вже згаслі очі заіскрилися вогнем, зітхнув старий та й каже:
— Скидайте, діти, ваші шаблі та всі до одного.
І здіймали мовчки запорожці дамаські шаблі, що тисячі голів ворожих постинали й на купу перед дідом їх зложили.
Поглянув дід навколо, очі вгору зніс — і полумінь велика спалахнула. Стопилися шаблі в огні, неначе б то не криця була, лишень віск.
От розгорнув дід попіл і вздріли всі великий меч, з обидвох боків гострий та блискучий, але тяжкий, тяжкий.
— Попробуйте-но, діти, хто з вас цей меч здолає підняти — озвався дід.
І пробували всі, та силкувалися, але для кожного він був тяжкий.
— А нумо, пішліть гінців за річку, за Дунай, чи не знайдеться козарлюга, що зможе зрушити цього меча.
Гінці, як вітер, полетіли, і ось на конях швидкокрилих Братерство Січове прийшло з-за Тихого Дунаю.
— Попробуйте-но, діти, хто з Вас цей меч здолає підіймити! — озвався дід.
І пробували всі та силкувалися, але для кожного був він тяжкий.
— То шліть гінців на Кубань, бо й туди пішла козацька запорозька сила.
Соколами полинули гінці, і на братній голос озвалося й присунуло Козацьке Товариство з-над Кубані.
— Ну, що ж? Пробуйте і ви цього меча зрухнути! — озвався знову дід.
І пробували всі та силкувалася, але для кожного був він тяжкий.
— Ой, бачу, дітки, що нема такого межи вами, хто б подолав цей меч один піднести! — промовив сумно дід.


Свуй Фатів
15 жовтня 2017 14:44

До ВУЙКО:

А де ты відів бандеровців штось будувати ??? Они лиш ідеологы.

Они лиш марширувати пуд прапорами з кричалками «Зиг хайль, Рудольф Гесс, Гитлерюгенд, СС!» люблять (Туй пудтверження того https://www.youtube.com/watch?v=6VlOgHe2YgU).

Робити свої смоло-скипні хороводы,вішавучи на гіляку усіх своих сусідів.

Лізти у чужі їм державы (Федеративну землю Чех, Словаків, і Подкарпатської Русі) і провозглашати там Україну.

А  дай їм чистоє поле, та они там нито што ничь не построять, они ї даже і засіяли ліниві.

Їх "колибка гордості" Лемберг Поляками застроєный. Архытекты  на цидолах будов самі Німці, Австріякы, Полякы.

Приведу ти єден приклад бандеровців у влады.

Форош Мукачево, улиця Комарова. Жителі тої улиці просять зробити їм дорогу бо уже і Скора до них на броні-танкови приїхати не може.

Приходить комісія ( ідейні бандеровці). Їх первым ділом заінтересує названіє улиці.

І туй начинаться самоє інтересное.

А хто такий цей Комаров ??? Та він же Совєтський космонавт. І нараз соплі до земли. "Ой,що це робиться", "Ой лишенько гвалтують". Треба срочно переіменували улицю у рамках декомунізації на якогось там Тараса Барабольку.І усі грошу пустять на зміну назвы, а на улицю ся не обстане грошів.

А чилядь не буде мати дорогы (што она фактично хотіла) а лиш лишний геморой у виді переписі маєтку, периписі спадщины і усіх своих документу.


Типовий Бандерівець
15 жовтня 2017 16:50


— Повідай же нам, діду, нам, а хто ж його підійме і хто з ним зможе воювати? — спитав отаман Дженджелій.
— То буде, сину, козак з козаків, якого ще не бачив світ!
— А як же буде зватись він? — спитав ізнову отаман Дженджелій.
— То буде, сину, з поміж лицарів могутній лицар, ще незнаний. Цей меч в його руках пером легеньким стане. Ним волю він здобуде, і лише тоді всміхнеться радісно стара Козацька Мати-Україна.
— А як же буде зватись він? — отаман знову запитав.
— ЄДНІСТЬ буде йому ймення. Коли у боротьбі з'єднається брат з братом, коли серця в одно зіллються, коли запроданці й зрадники переведуться! — прорік востаннє сивий дід і крізь землю провалився.
А навкруги все зашуміло, загуло: ЄДНІСТЬ!
— ЄДНІСТЬ! Як грім в степу Дніпровім покотилося, відбилося луною об Кавказ і за Карпатами озвалось: "КОЗАЦЬКА ЄДНІСТЬ!!!Закарпатська область є багатонаціональною. Основним і корінним населенням є українці (80.5 %) . Проживають також угорці (12.1 %), румуни (2.6 %), росіяни (2.5 %), цигани (1.1 %), словаки (0.5 %), німці (0.3 %), всього понад 30 національностей. За результатами Всеукраїнського перепису населення, проведеного у 2001 році, 10200 жителів Закарпаття визнали себе «русинами» (менше 1% від загальної кількості мешканців області).


Промовисті цифри.

Завіса.

Кінець вистави абсурду.


Свуй Фатів
15 жовтня 2017 18:40

Мы такі переписі тямиме щи з 1946 году. Товды Руснакы лягли спати, а на другый динь ся усі поголовно пробудили Українцями.

І назвали тоту анексію "Восоєдиненієм Українськіх Народов".( Бенеш тото мусів пудписати, бо Сталінови ся дуже хотіло граничити з Мадярами).

Українізація ся начала ищи з 1946 пуд твердим доглядом Сталіна. Уже товды за єдну нучь усі Русины ся інтересным способом іспарили.


Залишити Коментар