На засіданні колегії Рахівської райдержадміністрації розглянули три питання

серпня 30 / 2017
На засіданні колегії Рахівської райдержадміністрації розглянули три питання
29 серпня, голова Рахівської районної ради Василь Дан взяв участь у роботі засідання колегії райдержадміністрації.
На порядок денний колегії було винесено три питання, а саме: про підсумки економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2017 року; про підсумки виконання бюджету району за І півріччя 2017 року; про підсумки готовності закладів освіти до 2017-2018 навчального року.
У роботі колегії взяли участь керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ району, голови самоврядних органів.
Керував роботою колегії голова райдержадміністрації Павло Басараба.
По завершенню засідання колегії відбулася нарада із сільськими, селищними, міським головами району на якому детально розглянули усі організаційні питання щодо проведення фестивалю ,,Гуцульська бриндзя”.
Голова районної ради Василь Дан та голова райдержадміністрації Павло Басараба наголосили на необхідність вжиття додаткових заходів стосовно забезпечення якісного медичного обслуговування і охорони громадського порядку під час проведення фестивалю.
Категорія : Політика
Ха-ха
30 серпня 2017 08:43

"про підсумки готовності закладів освіти до 2017-2018 навчального року" Ще раз ХА_ХА!  Щоб перевіряти чи просто констатувати готовність чи неготовність школи до навчального року,треба бути причетними до підготовки.Треба надати матеріали для ремонту приміщень, треба забезпечити дітей ,в першу чергу, підручниками ( не кажу вже про комп"ютери) партами...І навіть просто прикласти руки працівників. Не лише батьків! Ще багатого треба!Що із цього зроблено? У яких школах? Вибраних? Елітних? Бо в нашій школі-нічого із цього! А для галочки провести колегіум--то сміх.  І страх! 


Залишити Коментар