Для чого Андріїву «мерство» за 500 гривень?

серпня 13 / 2017
Для чого Андріїву «мерство» за 500 гривень?

Після Революції Гідності і після децентралізаційних реформ Ужгород отримав значний ресурс. Якщо в часи Погорєлова чи Ратушняка бюджет розвитку складав 20-30 мільйонів гривень на рік, то Андріїв за два роки отримав ПІВМІЛЬЯРДА гривень. Ці півмільярда, вкладених в інфраструктуру Ужгорода для нас вилилися у неякісно відремонтовану Собранецьку, де нема навіть спусків біля переходів і котра вже у латках, у відремонтовану вулицю Берчені, де по радянському принципу забули замінити каналізацію, адже ями і болото по боках залишилися, відсутнє нормальне медичне забезпечення для ужгородців і т.д.
А переїзд на Анкудінова-Руській – приклад того, як закопали 15 мільйонів, а проблему не вирішили. Причина одна – міська інфраструктура не цікавить «мера», а цікавить лише банальний заробіток на цих псевдороботах. Він вклав певну суму у вибори і зараз активно їх відбиває. Андрієва не цікавить дати людям якісні безкоштовні медикаменти, хоча з таким бюджетом – це не великі витрати; міському голові не цікаво вкладати у школи і дитсадки, бо там «віддача» мала. Цікаво робити вигляд потужних ремонтів тротуарів та інфраструктури, тому що там не зрозуміло, куди списуються гроші, от як з переїздом.
Якщо б це був мер-господарник, що переживає за місто, то він би не топив туди мільйони, а організував збір води з сусідніх вулиць Гагаріна та Руської, котра стікається під міст. То й виходить, що основна робота Андрієва -
освоїти 250 мільйонів гривень у рік, але шкода, що на виході ужгородці побачать лише реально вкладених 20 мільйонів і піар, що щось робиться. Ужгородці мають право спитати – куди поділися наші гроші. І ми це обов’язково зробимо. Ми всі платимо податки за майно, землю, нерухомість, акциз. Де ж тоді наші гроші? Відповідь проста - вони служать для збагачення родини Андрієвих, котрі свого часу роздали по 500 гривень.

Володимир Чубірко.

Для чого Андріїву «мерство» за 500 гривень?

Для чого Андріїву «мерство» за 500 гривень?


Для чого Андріїву «мерство» за 500 гривень?
Фото Віталій Глагола (Vitaliy Glagola) Відео Паша Блонский
Категорія : Політика
іван.
13 серпня 2017 16:21

На питання  *де гроші Зін* може відповісти тільки незалежна експертиза всіх виконаних робіт. Але хто її зробить?


Залишити Коментар