Михайло Саакашвілі повернеться в Україну через Закарпаття?

серпня 11 / 2017
Михайло Саакашвілі повернеться в Україну через Закарпаття?

Партія "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" готується зустріти на кордоні України свого позбавленого українського громадянства лідера і забезпечити йому в'їзд в Україну. Про це заявив у Херсоні на зустрічі з громадськістю міста, член Ради партії "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" - Давід Сакварелідзе.

"Ми будемо готуватися до осені. Що найголовніше - будемо зустрічати Міхеїла на кордоні. Ми Міхеїла по любому заведемо в країну, він зайде з двома ногами, з двома руками", - сказав Сакварелідзе. Що ж до того, на якій ділянці українського кордону і коли саме це має відбутися, Сакварелідзе не уточнив. "Який кордон, і коли - ми будемо вирішувати", - заявив він.

В той же час вчора на своїй сторінці у Фейсбук Михайло Саакашвілі повідомив: «Поїхали з сім'єю на озеро Балатон . Біля пам'ятника угорському королю Андрашу і його дружині, українській принцесі Анастасії».

Схоже, що поява опального політика в Угорщині не є випадковістю і ймовірно він хоче повернутися в Україні саме через Закарпаття.
Нагадаємо,що ще в радянські часи Михайло Саакашвілі служив на прикордонній заставі «Чоп» і місцевість він знає прекрасно.

Додамо, що Президент України Петро Порошенко позбавив Михайло Саакашвілі громадянства, але в той же час він спокійно їздить по Європі в якості громадянина України.

Михайло Саакашвілі повернеться в Україну через Закарпаття?
Категорія : Політика

Залишити Коментар