Всього 22 хвилини знадобилося ВР на обговорення і прийняття закону, який стане етапним в історії України

червня 09 / 2017
Всього 22 хвилини знадобилося ВР на обговорення і прийняття закону, який стане етапним в історії України


Всього 22 хвилини знадобилося ВР на обговорення і прийняття закону, який стане етапним в історії України, оскільки остаточно і безповоротно закріпить розкол в суспільстві. 276 народних обранців проголосували за законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зовнішньополітичного курсу України)», що закріплює курс на «набуття членства в Організації Північноатлантичного договору», — курс, який ніколи не підтримувала більшість жителів Південного Сходу України. Це голосування увійде в аннали історії України як свідчення зради владою інтересів народу. І шулерство спікера Парубія, з третьої спроби таки продавило розгляд стратегічно важливого для країни питання за скороченою процедурою, і брехливі спічі адептів «партії війни» про те, що цього хоче народ, і блискавичне голосування за закон — тому найкраще підтвердження.

Я переконаний: сьогоднішнє голосування в ВР за «закон розколу і протистояння» (інакше його і не назвеш) є злочином проти Українського народу, проти національної безпеки України.

По-перше, цей закон суперечить закріпленому майже 27 років тому в Декларації про державний суверенітет України наміру «стати в майбутньому постійно нейтральною державою, яка не бере участі у військових блоках …». Для мільйонів українців, які 1 грудня 1991 року на референдумі голосували за незалежність України, це положення Декларації було одним з основоположних.

По-друге, питання про курс на членство в НАТО так і не було винесено на референдум, хоча президент України запевняв, що приймати рішення буде Український народ.

По-третє, заяви спікера про те, що вступ до НАТО «має підтримку більшості населення в Україні», — цинічна брехня. Навіть на хвилі євроатлантичної істерії прихильників членства в НАТО в Україні істотно менше, ніж противників. За результатами лютневого соцопитування американського (!) Інституту Gallup, 35% респондентів бачать в НАТО загрозу, 29% — захист, ще 26% не вважають альянс ні загрозою, ні захистом.

По-четверте, курс на членство в НАТО кардинально розходиться з деклараціями офіційного Києва про реінтеграцію Донбасу і єдиній країні: курс на вступ в НАТО абсолютно неприйнятний для жителів Донбасу і стане не тільки каменем спотикання на шляху до відновлення територіальної цілісності країни, а й причиною ескалації конфлікту.

По-п’яте, євроатлантична інтеграція — це не цивілізаційний вибір України, як нас намагаються переконати, а шлях, який веде країну до остаточної втрати суверенітету.

Що ж, «партія війни» в українському парламенті, яка прагне до продовження збройного конфлікту на Донбасі і протистояння з Росією, в черговий раз продемонструвала, що сильна, чисельна і здатна нав’язати країні свою волю. Причому зробила це цинічно і зухвало, нехтуючи волею народу, інтересами і майбутнім країни. Однак рано чи пізно, я переконаний в цьому, українське суспільство дасть справедливу оцінку діям «партії війни».
Категорія : Політика

Залишити Коментар