В Ужгороді пройде акція проти угорського сепаратизму

квітня 11 / 2017
В Ужгороді пройде акція проти угорського сепаратизму

СКАЖЕМО НІ МАДЯРСЬКО-МОСКОВСЬКОМУ СЕПАРАТИЗМУ В УКРАЇНІ!

Мирна акція протесту спрямована проти проявів сепаратизму на Закарпатті і спроб промосковських сил посіяти ворожнечу між українцями і угорцями Закарпаття.

Мета акції: показати, що ми, європейці, не дамо реанімованому комуно-кадебістському режиму Путіна і Орбана зіпсувати добрі сусідські стосунки між Україною та Угорщиною.

Дата проведення: 13 квітня;

Час: 09: 00;

Місце проведення: під стінами Генерального консульства Угорщини, Православна набережна, 12, м. Ужгород, Закарпатська область.

Повідомляє - прес-служба Закарпатського національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна».
Категорія : Політика
Пишта
11 квітня 2017 12:11

Идить ся та увешайте фашисты


KCN
11 квітня 2017 12:21

НЕ МИРНІ АКЦІЇ, А СБУ ОПЕРАЦІЇ !!!!

Не мирні акції, а СБУ операції !!!


антипатриот
11 квітня 2017 12:46

А что вы сделали для того что б я не был сепаратистом ??? Ни одна власть побывавшая тут не принесла столько гадости в наш край сколько за 20 лет учтожила украина ... Почему я не могу в своей стране нормально зарабатывая откладывать что то и платить налоги , Почему я в своей стране не могу расчитывать на соц страхавание и не боятся что изза какого то криво принятого закона или продажного судьи останусь беззащитен . Почему я в своей стране работаю за те деньги которые за границей получают только бомжи по социалке , учитывая что цены на продукты и комунальные услуги считаются даже выше европейских ... Почему в своей стране я должен видеть недоделанных молодчиков в черной форме вышагивающих с факелами по улицам моего города ...
Это мой край и моя земля и я имею больше прав решать какая власть будет здесь , и я б очень хотел повторный референдум по этому поводу ...


рок
11 квітня 2017 13:18

комуно-кадебіська влада одорвала-одрізала Пудкарпаття од Європи щи 72 роки тому.

А мадяри надауть по "сусалам" як мацкалям, так і заперевальним.


верховинець
11 квітня 2017 13:57

не розпалюйте ворожнечу Лишіться Закарпаття і все буде добре


zakarpatec
11 квітня 2017 15:16

NAshoooo?idioty.Robit stranu normalnu a ne boritsja z tymy hto goduje zakarttja.Skilky vam dav kijev a skilky magyary postrojily.Podumajte!


сепаратист
11 квітня 2017 15:47

верховинцю:

влада, котра не контролює ситуацію у Краї, вто не вта влада тої країны, у котруй мы, мадяре, хочеме жити. для нас сбу не бульше уд папірьового тіґера. най попробувут нам штось ізробити. украйина увидит очередный транш уд МВФ тугды, коли вукрайина поверне собі крым тай домбасс. кулько тым буйным укро-дикарям не говорили, обых їхньов ідолосволотов - бандерами і шухевичами - не тероризовали народы, для котрых вті поняття, як і у мене лично тоже, вызывают мерзость і уд котрых клонит до рвоты, не тероризовали народы крима і домбасса і нас, народы Подкарпаття, нич не помогало. до "патріотичных скотув" нич не доходило. типирь укры вернут собі крым тай домбасс тугды, коли Тиса буде течи із мадярщины до рахова. так- што порозумійте, вы, сеньйоры із сбу, всього лем папірьові тіґры, котрі без траншу МВФ передохнут ги вуличні псы умісті із фашиствующіми наці- бандюками, котрі себе назьвавут "січ".


русин
11 квітня 2017 16:26

Кить у тебе пуца не встане тоже Путін буде виноватий, ото так як кося всрав невістка виновата.


Читатель
11 квітня 2017 18:37

Влада урізноманітнює виконання свого «Плану заходів щодо розв’язання проблем українців-русинів». Пункт 9 гласить: «Розширити подачу в засобах масової інформації матеріалів про Закарпаття, акцентуючи увагу на тому, що цей регіон є споконвічною українською землею, а місцеві українці – невід’ємною складовою частиною української нації». Світ знає, що «Автономна територія русинів на південь від Карпат» до 1944 р. ніколи не були «українською землею». Фальшувати історію доручено Міністерству інформації України, Державному комітету телебачення і радіомовлення України. Як саркастично пише вчений, «…радянські дослідники (…) після возз’єднання Закарпаття з Україною «ввели» його до складу Київської Русі» [Котигорошко В. Г. Верхнє Потисся в давнину. Ужгород: «Карпати», 2008. – 432 с. цит. на с. 337].


миша
11 квітня 2017 19:33

Всі сепаратисти сидять у Києві в парламенті.


ентони -
11 квітня 2017 19:43

ничинит вражду межи нами жителями краю каждый чоловик э од бога и каждый маэ право на иснування низависимо од нации -похожое начиналося у сербии плюс там ище была религиозна почва я пишу непонаслышке я и раньше писав так як я там прослужив товды 8 мисяцю и можу написати фактами цилый том -кому интересну напишу в личну пошту а не туй як усьо было и из якои херни ся начало и ко ото всьо организовав и зашто так изробили


мiсцевий
11 квітня 2017 20:19

Хто фiнансує сись зброд з національно-патріотичного об’єднання «Україна Соборна»? Соборнов Україна з такими поцрiотами не стане, якщо в кожному їм привижаться сепаратист, це шлях до розпалювання ворожнечi. Ми жили мирно, дружно, поки не прийшли поцрiоти i не стали назначати сепаратистiв. Краще позбутися цього об'єднання "Украєна Соборна" чим мiняти дружнi стосунки якi склалися мiж людьми рiзних нацiональностей на нашiв земли. Туда, заперевал, най там маршувуть, утiть їм роги i ростуть.Так акцiї не в iнтересах закарпатцiв i повинi бути забороненi, де мiсцева влада яка дає дозволи на проведення таких акцiй. Чи не для проведення таких акцiй маємо мера галичанина?


Ру4син
11 квітня 2017 21:15

А Орбан Кагебіст і комунішта? І як на то Европа дивит? І держат Мадярщину у НАТО і ЄС. І нияких санкцій!!! Непорядок! Як Порох і Ко не пудскажут забудькуваруй Европі убрати кагебішта-комунішта Орбана як убрали Хузуйна, Каддафі та Мілошевича. А то диви ун Европу продасть Росіі.


дмитро
11 квітня 2017 21:46

запакувати у тюрьми гий тунідцю у мінську сепару у закарпаттю ай :)))))))))))))))))))))))))))ги-ги


Подкарпаття
11 квітня 2017 22:20

Всякі пацюки, асоціальні елементи із числа галицьких провокаційних "патріотичних" виродків, що розпоясались у нашому Краї, у нашому Подкарпатті, не вправі тероризувати своїми диким проявами українського націоналізму по відношенню до автохтонного населення Краю. Влада в Києві не вправі присилати нам варягу, бандерівського відприска, "губернатора" у вишиванці і шароварах, який цинічно провокує нас, коли Мукачівська міська рада відмовилась у місті Мукачево називати вулиці іменами фашистських прихвостнів бандери і шухевича, насильно нам диктувати свою дику подноготну українського націоналіста у нашому Краї, на споконвічно не українській Землі!!! Подивіться архівні матеріали, на виборах до Крайового Сейму у 1936 році, за українські політичні угрупування попа Волошина вотум довіри віддали 7 - 8 тисяч голосів, тобто приблизно 3% від всієї кількості допущеного до виборів населення. Але вже в лютому 1939 року за ту саму химеру Волошина, під диктат націонал- соціалістичного режиму Адольфа Гітлера, проголосовало 90% населення Краю! З таким же апломбом теперішня бандерівщина диктує нам свою волю, не враховуючи того, що живе вона з того, що стоїть на колінах з притягнутою рукою перед МВФ. Наше терпіння по відношенню до українського режиму не безмежне.


лоци
11 квітня 2017 22:50

интересно килько буде місних


в а
12 квітня 2017 09:21

до антипатріота ти прав


Саша
15 квітня 2017 16:16

Закарпатья э венг. Земля 1000рокив, кто баран хай вивчить историю.
Нам судити жителям Зак. Где нам бути

Но реально украйна издеваться з нас

Закарпатя наш а не украйни


Залишити Коментар