Валерій Лунченко прокоментував судове рішення Росії про арешт А.Яценюка

березня 30 / 2017
Валерій Лунченко прокоментував судове рішення Росії про арешт А.Яценюка
Голова Закарпатської обласної організації партії “Народний фронт”, народний депутат В.Лунченко прокоментував закарпатським журналістам постанову суду Росії щодо арешту лідера партії “Народний фронт” Арсенія Яценюка.

- Абсолютно безглузде рішення і повна нісенітниця. Втім, те, що Росія намагається шантажувати Арсенія Яценюка через рік після його відставки з посади прем’єр-міністра, свідчить про його реальний вплив, про його внесок у зміцнення української незалежності. Це відповідь на позицію “Народного фронту” і активну міжнародну діяльність Арсенія Яценюка. Вочевидь, також Кремль сподівається завдати Яценюку репутаційної шкоди на Заході. Але це виглядає смішно, - відзначив нардеп.

Як відомо, міський суд Єсентуки виніс рішення про заочний арешт колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Його звинувачують в участі у озброєній банді, нападах, підготовці злочинів та умисному вбивстві з обтяжувальними обставинами. У 2015 році у Слідчому комітеті Росії А.Яценюку приписували те, що у 1990-х роках він начебто воював проти російської армії в Чечні. Постановою суду заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту в зв’язку з тим, що екс-прем’єр-міністр України 21 лютого 2017 року оголошений в міжнародний розшук.
Мін’юст звернувся до ЄСПЛ та всіх демократичних держав щодо невизнання рішень російських "судів" проти Арсенія Яценюка.

- Рішення російського суду про заочний арешт Арсенія Яценюка - це продовження гібридної війни Росії проти України. Це помста Яценюку за послідовну політику протидії російській агресії. Це плата за міжнародні судові позови і санкції проти Росії, помста за політику енергетичної незалежності і розвиток оборонного сектору України", - йдеться в заяві Міністра юстиції України Павла Петренка.

- Цілком очевидно, що Яценюк Путіну заважає. Його активна діяльність на Заході, зустріч з іноземними лідерами розширюють антипутінську коаліцію в світі. Тому його намагаються позбутися, ставлячи такі абсурдні звинувачення, - підкреслив Валерій Лунченко.

Сам Арсеній Яценюк так прокоментував повідомлення про свій арешт: “Це не має нічого спільного з правом. Це виключно політичне, навіть геополітичне замовлення проти України”. При цьому лідер “Народного фронту” запевнив, що свою правову позицію відстоїть.

Прес-служба Закарпатської обласної організації партії “Народний фронт”.
Категорія : Політика
читач
30 березня 2017 19:57

Цьому жидівському нелюду-іуді давно пора за грати. Те, що накоїла ця тварь з Україною, за 25 років Незалежності нашої держави, жоден із Прем'єр-Міністрів такого собі б не дозволив. Скотина він, а не людина. Нічого вже пертися цій тварюці в політику. Його місце вже на смітнику історії, як і його політичній силі, котра на даний час має рейтинг не більше 0,2 відсотків.


Міша
30 березня 2017 22:20

Смолавцю ти один жидів ьктй ти жополиз пропади прпадом


Вiвчар
30 березня 2017 23:37

Що туй коментувати, заграти падлюку!


тато
31 березня 2017 12:09

не розказуй казки ун злодий


до Лунченка
31 березня 2017 17:16

Не захищай підера яценюка. Йому скоро буде суд. Ця жидовська гидота за свої знущання над народом заслуговує вищої міри покарання, а його політичну силу треба негайно заборонити, як і Компртію. Росіяни молодці, що заочно оголосили цій скотині арешт та подали його в міжнародний розшук. Дуже б було добре, щоб його ще й затримали та віддали російському правосуддю. Довічно треба би цьому жидови вонячому сидіти у в'язниці, бо падла цього заслужив. Противно дивитися на таку небриту і в той же час очкасту протухлу гидоту. Скоро ж йому буде кінець, а разом з ним всім його прихильникам. Можливо й Лунченко опиниться поруч з ним!


Залишити Коментар