На Закарпатті ведмеді та козулі створять об’єднану громаду (відео)

березня 20 / 2017
На Закарпатті ведмеді та козулі створять об’єднану громаду (відео)

Закарпатська область є специфічним регіоном, до якого важко застосувати загальні принципи децентралізації в частині об'єднання територіальних громад.
Про це в коментарі NewsOne сказав губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль, говорячи про закон щодо добровільного об'єднання громад та підсумки Ради регіонального розвитку.

Він зазначив, що 54% області займають ліси, а 70% решти землі знаходяться поза населеними пунктами.
"Я ось недавно приїхав в Міжгірський район і питаю:" Ну так що, хлопці, хочете об'єднуватися? "- Вони кажуть:" Ну так а з ким, з ялинами, з ведмедями, козулями? З ким об'єднуватися, якщо на три села один магазин і один підприємець? "- Сказав Москаль.

За його словами, ще одна умова об'єднання громад - добровільність. У Закарпатті з цим також виникають проблеми, так як історично села мають свій пристрій, наріччя і т.п.
Крім цього, на думку Москаля, об'єднання повинні бути економічно вигідними, адже якщо бідний одружується на бідній - родина не буде багатою.

"Об'єднання має бути економічним, держава вічно грошей давати не буде. Це вже видно в цьому році, що громад стає все більше, а грошей в державі все менше. Не виключено, що через рік-два нам всі ці громади передадуть на фінансування обласної ради ", - підкреслив губернатор.

Категорія : Політика
дмитро
21 березня 2017 09:04

аж бідний женится на біднуй та дітий штругавут та государштво доят,ипин так і з деканалізаційов:)))))))))))ги-ги дись примерно так


Місцевий
21 березня 2017 10:23

Підтримуємо таке об"єднання, але при умові що таку громаду очолить главний вучарь із Липовця, Василь Губаль


Залишити Коментар