Генадій Москаль у п’ятірці літерів «Рейтингу губернаторів» України

березня 20 / 2017
Генадій Москаль у п’ятірці літерів «Рейтингу губернаторів» України

Український впливовий тижневик «Ділова столиця» оприлюднив рейтинг голів облдерж­адміністрацій за підсумками розвитку регіонів за 2016-й рік, складений на підставі 24-х найбільш значущих показників Державної служби статистики. У рейтингу враховані дані 23-х мирних регіонів України – без окупованого Криму та напівокупованого Донбасу.
Порівняно з першим півріччям 2016-го голова Закарпатської ОДА Геннадий Москаль піднявся на одну сходинку і посів п’яте місце в «Рейтингу губернаторів». Таким чином він покращив свої позиції у групі лідерів.
Закарпаття – єдиний регіон в Україні, де у грудні офіційна заробітна плата всіх штатних працівників-юридичних осіб була вище мінімальної. Також область увійшла в трійку регіонів з найбільшим ростом реальної заробітної плати, найкращим гендерним співвідношенням зарплат, найменшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника та найменшою заборгованістю місцевих бюджетів підприємствам ЖКГ на одного мешканця. Крім того, Закарпаття один із двох регіонів країни з найбільшою народжуваністю і найнижчою смертністю. Область також у п’ятірці кращих по динаміці чисельності штатних працівників та одна з кращих по динаміці експорту.
Перші три місця в «Рейтингу губернаторів» за підсумками минулого року займають голови Київської міськдержадміністрації, Київської та Одеської ОДА. На останніх опинилися голови Запорізької, Чернігівської та Сумської облдержадміністрацій.
Категорія : Політика
укр
20 березня 2017 10:09

В Ровно пана Москаля.там де проблема і із гранатомета стріляють по поліцейські участкам.він там наведе лад


ЦІМБОР
20 березня 2017 15:32

И што увін учинив ? Кuлько інвесторів зайшло ? А дорогьі ? Што ? Упувіште учинив ?
По фестивалях ходить , добре , ищи што ?


Залишити Коментар