Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” збирає підписи проти вирубки лісів Карпат

березня 03 / 2017
Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” збирає підписи проти вирубки лісів Карпат

1 березня, по всій країні стартувала триденна акція Руху Валентина Наливайченка “Справедливість” за збереження українських лісів. Зокрема, на Закарпатті на головній площі області активісти збирали підписи за збереження мораторію на експорт кругляка.
“Нині всі говорять про важливість збереження мораторію на експорт необробленого лісу. І наш губернатор це каже, і вся обласна рада підтримує, але як бачимо в Києві думають інакше, – каже керівник обласного осередку Руху Валентина Наливайченка “Справедливість” Володимир Чубірко. – Є політичні домовленості про відміну заборони. І досі не зрозуміло, яка користь українцям, зокрема і закарпатцям, від такої зміни. І доки навколо цієї проблеми популізм, ми вирішили діяти. Зараз зберемо підписи українців, котрі хочуть зберегти ліси. А потім із конкретною пропозицією звернемося до Верховної Ради, Кабміну та Адміністрації Президента і покажемо, що люди реально виступають проти експорту необробленого лісу».

«Справедливість» намагається донести політичним елітам, що варто зберегти мораторій і налагодити виробництво повного циклу в Україні, а за кордон постачати не сировину, а готову продукцію. Таку думку поділяє і лідер керівник Ужгородської міської парторганізації «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка» Володимир Комарницький.

«Я проти того, щоб сировинний матеріал вивозився за кордон. Я як власник меблевого бізнесу знаю про цю проблему, як кажуть, з середини. Я змушений купляти готові меблі з Польщі, Італії з інших країн. Більшість з них виготовлена з нашого української сировини. Хіба не простіше тут на місці зробити меблі. Це і дешевше вийде, і люди матимуть роботу», – розповів журналістам Володимир Комарницький.

Акція зі збору підписів триватиме три дні. Долучитися до збереження карпатських лісів можуть всі охочі. В Ужгороді підтримати звернення можна на Театральній площі.

Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” збирає підписи проти вирубки лісів Карпат


Galagov.Tv
Категорія : Політика


Loading...
загрузка...