В Ужгороді суд визнав, що чиновники не вправі відгороджуватися замками від народу (відео)

лютого 10 / 2017
В Ужгороді суд визнав, що чиновники не вправі відгороджуватися замками від народу  (відео)

Після того, як "людину з лопатою" Іштван Цап відсторонили від займаної посади заступника мера Ужгорода, по підозрі в організації та отриманні хабаря, сьогодні рішенням Закарпатського апеляційного суду скасовано рішення Ужгородського міськрайонного суду, про призначення мені, Ивану Данацко, 40 годин громадсько-виправних робіт і виходить так, що УЖГОРОД БУДЕ НЕ ПРИБРАНИМ, весь в снігу та смітті, так-як нема кому займатись прибиранням.)))
Сьогодні в суді було доведено, що намагання державних чиновників створити з України "режимну державу", можуть побороти прості люди, які готові діяти. Дякую всім за підтримку, в першу чергу Олександр Пересоляк за адвокатуку, Лора Приходько за документальну і організаційну, Ростислав Іванович Цьма, Ярослав Сайкевич та Александр Матяшовський за відеофіксацію та присутність на судових засіданнях і всім іншим, хто бажав нам перемоги.
Суддя Вотьканич Ф.А. виніс рішення, яке задовольнило обі сторони але хочу попередити тих, хто ще надіється, що ми не прийдемо до Вас з кувалдою. Чекайте, ми йдемо до Вас, так-як жодної ЗАКОННОЇ підстави на встановлення перешкод для вільного доступу у адміністративні приміщення так і не були пред'явленні!

P.S. Письмовий текст рішення отримаю в понеділок!

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Іван Данацко.

Категорія : Політика


загрузка...