Закарпатські активісти окрім вішати ярлики та молоти своїми язиками ні на що не здатні в цьому житті

січня 20 / 2017
Закарпатські активісти окрім вішати ярлики та молоти своїми язиками ні на що не здатні в цьому житті

При написанні мого попереднього посту про залучення активістів на вакантні посади в поліцію я прислідував одну ціль,реакцію самих активістів.
Я свідомо спровокував їх на себе,побачив їх реальне обличчя,окрім голослівних обвинувачень в свій адрес,що я нищив та відбирав у когось бізнес,кришував та брав хабарі,знущався із них.

Коли попросив кожного написати конкретні факти,що як вони мені носили хабарі за мою кришу,то всі здулись як мильні пузирі.
В своїх переписках вони дивувались чому у мене стільки багато лайків,а ім ніхто не лайкає,я ім особисто поставив лайки.
Рахувати себе зараз активістом сама благородна для них справа,бо ніхто з них не несе ніякої відповідальності зо свої дії,а йти працювати в державні органи влади вони не спроможні,це для них,як для чорта ладан,окрім вішати ярлики та молоти своїми язиками вони ні на що не здатні в цьому житті.

Просто я всім показав в нашому краї,що вони собою представляють.

Щиро вдячний всім за підтримку.

Маю честь!!

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Закарпатської обласної ради Віктор Русиню

Нагадаємо попередні пост Віктора Русина:

На сьогоднішній день в поліціі Закарпаття більше 400 вакантних посад,дійсно це дуже багато.
З 16 січня проводиться набір на перші 120 вакантних посад,оперів в розшук та поліцейських у райвідділи.
Я рекомендую керівництву поліціі Закарпаття скласти список всіх активістів-патріотів скакунів,які самі правильні не корумповані,ніде не працюють живуть за рахунок своєї діяльності активіста,безплатно.
Запросити всіх журналістів Закарпаття і публічно запропонувати всім активістам на вибір вакантні посади в поліціі,не хай служать громадянам Закарпаття і докажуть,що вони патріоти свого краю.
Хочете знати результат після цього???
НОЛЬ!!!
Не вірите??,можете спробувати.
Я звертаюсь і до активістів-патріотів давайте вперед,покажіть реальні свої здібності на посадах оперів розшуку,слідчих,дільничих та поліцейських чи ви герої лиш язиками молоти???
Журналісти візьміть на контроль питання.))
Маю честь!!

Категорія : Політика
хуст
20 січня 2017 19:20

виктор русин -неоправдовуйтеся перед быдлом оно того ни стоит основна масса люди вас пуддержуе всьо прекрасно розумие што до чого так што ни нервозьтеся а нехари недругу всякои бзоты э было и буде и мойсей ни муг угодити жидам и вы усим ниугодите зараз будут дурацьки коментари што типа пишут таки ги вы менты за вас я до милицийо -полиции абсолютно нигда нимав ниякое отношение и бов там лиш за паспортами пару раз -но правда э правда


ссср
20 січня 2017 19:40

хусту -ти сам бидло а народ ся розбере ко из ху


Aнаконда
20 січня 2017 23:47

Про яку честь ти підармоне мичиш??? Одне питання для всіх мусорів окраїни покажіть за що нажили свої статки??? Ви гірше рекета який процвітав у 90 тих роках мене особисто не один раз твої сучі підлеглі обібрали до копійки, а кили сукам казав шо дайте і мені жебраку жити то відповідь падло знаєш яка була??? Ти що ще хоч жити, якщо прийде час і можливість то я зрадіс випущу цілий магазин з калаша в ментів або таможеників то є самі більші тварі які є на окраїні а я надіюся що той час не за горами!!! Ви суки ані приставити не можете як вас " бидло" ненавидить


неактивіст
21 січня 2017 05:21

чогось так сталося що в украіні створилася специфічна файта лопотню- болаболу або горе-патріоту Хотідобися уповісти що це шкідливі і небезпечні людці


pasza
21 січня 2017 09:30

Pagony suka widdaj za ludsku krew kupyw generala swolota sydy na sraci. poky sudysz a to skoro sobaka treba bude widdaty to szo naworowaw.


новини
21 січня 2017 10:33

Пане Русин, там все написано недобре? якщо нетак то дайте відповіть,защо живете за пенсію? дома за зарплату і шикарні машини купили? є працівники міліції Вашого віку то пішком ходять і в халупі живуть,а у Вас що особлива зарплата на той час була? свої казки пане Русин підіть в содочок і діткам розказуйте,совісти ноль, сиділи тихо і мовчали ганьба позор і стид.

Молодец Анаконда,так написав що сто відсотків прямо,за яку честь говорете де коли в меліціонерів була честь? порядочні люди в міліцію ніколи на роботу непідуть,там одні подонки і тому назва на ментів мусор,яка честь в мусорів? одне запитання до Русина, Ви опозеційний блох, в опозиції до влади ?чи Ви із владою які вас викинули на смітник історії,дайте на це відповідь і непишіть дурню,недумайте що Ви такий умний а другі дурні.


ЦІМБОР
21 січня 2017 14:22

Ну для чого ви йсе пишете ,пане Русин ?
На кого йсе розраховано ? Ясно ,що ніхто не бачив ,як і зто з вами ділиться .
Реформ у міліції не відбулось ,ну майже ні якої , крім , патрульної .На посадах залишилися як не ваші однокурсники і сослуживці то точно ваші підлеглі , ви були начальником Вінницької міліції ,і можете самі позвонити скільки їх там лишилося . А на рахунок того чого туди нийдуть и ни спішать іти , та лиш того що розувірилися . Увиділи що нічого не міняється при Авакові , і не хоче мінятися .Всюди на посадах старі кадри , може і ваші сослуживці ще дись на посадах лишилися . То хто виноватий що злочинність зросла ? Люли котрих у міліції нема ,чи люди які там працюють роками . ? Якесь дивне перекидання вдповідальності .

Добре ви також знаєте як і за скільки продавалися посади . І ця практика була не лиш на Закарпатті ,а й по всій державі .Про це говорив і сам бувший міністр Луценко .
Я які вілли настроїли собі ментовські генерали під Києвом , теж із зарплати .?..
Та наші закарпатці даже сим селфікам не вірять , не вто што ментам .
Так и кажуть:... ага чисні менти , такой нараз ...
і сміються ....


erh
21 січня 2017 14:36

Про яку чесність Ви цімбор говорете? де в міліціонерів була чесність Вам писали попередні коментарі в міліцію чесні совісні люди по народженні працювати непідуть,Русин говорить маю честь ,чоловіче добрий піди до церкви і Богу помолись за свіої гріхи ,ти сам прекрасно подумай і знаєш які в тебе гріхи,і неговори більше за маю честь,ніхто тобі незавидить просто неговори за честь.буть вже на старість совісним, непиши брехливі заголовки.


патріот
21 січня 2017 14:54

Вікторе не позорся ти мент, а менти ніколи не мали честі.В суспільстві ніхто не при знає ментів. повір та змирися з цим само низька каста це мент.


Треш
21 січня 2017 17:25

На фоні майдаунів Русин білий і пухнастий.


дмитро
21 січня 2017 18:08

ай но паночку таку гуйнюю гий ви пропонуєте не ви лем един ,нікого нікуди ни берут усі іждавут бабла ,авать аби родштвенник поручився тоесь одстєгнув бабло, причому не лем у пуліцайню ай на прогодження кумісіїї медичної яку прируняли до влєк а,нипонятно чого тото у україні пуліцаї мавут бити гий кошмонавти годні 1-му штандарту здоровля,і вообще што кійовцька акадимія і другі не випушкавут кадри готові теоритично та чого тогди їх ни узьмете на роботу у пуліцайню???????????????????????,а забивим берут ажнібись у пуліцайню а на самому ділі одправлявут у ато чириз соответштвенно пудписані контракти,бо мажори -пуліцаї,дипутати і прочії держслужбовці відітелі ни готят йти у ато а лем настара яйці польокати у теплих банях та на ліжах розкатувати,та держплатню получати:)))))))ги-ги адь примерно так панику гинираль:))))))))))ги-ги


Вирьба
21 січня 2017 20:02

На нині саджанців швейцарської верби, голландськоі енергетичноі
менше, як із звичайної верби. Бо є всякі прийоми ,як саджати вербу, сорти верби, використовують в різних парках , скверах, побережжях і т.д.


верьбо
21 січня 2017 20:54

Ти що пужаш когось?? що дмитро напудивтя що почавись верби садити? за всякі методи іт.д... із такої шикарної жизни ,знаєш як тяжко в тюрмі таким що верби привозять із швейцарії і т .д.....


Кум
22 січня 2017 16:44

Підтримую Віктора Русина. Один чоловік який каже лжепатріотам правду.


Залишити Коментар