OSCE вивчить проблему визнання русинів в Україні

січня 11 / 2017
OSCE вивчить проблему визнання русинів в Україні


За інформацією «Новин Закарпаття» в найближчий час нашу область відвідають представники OSCE, які мають намір вивчити проблему визнання русинів на Україні. За неофіційною інформацією в Європі занепокоєні тим, що русинська тема може дестабілізувати ситуацію на її кордоні.

Наше видання буде відслідковувати приїзд представників OSCE та інформувати наших читачів.

Нагадаємо, що русини визнані,як національна меншина у 22 країнах світу, ООН рекомендувало Україні зробити теж саме, але Київ вважає русинів етнічними українцями.

Додамо, що питання національних меншин в Європі є однією з пріоритетних.

Новини Закарпаття

Категорія : Політика
дмитро
11 січня 2017 18:46

но признавут і што:))))))))))ги-ги
нараз розумієш пудоймися закарпаття гет видко й японію по прогрешу обжене:))))))))))))ги-ги особинно по екшпорту гащі у ес:)))))))ги-ги


Русин
11 січня 2017 19:01

Що вже хотят вициганити за то русинство. Тодиш би го визнали , коли ся Латориця д'горі вберне. Чому безвіз не дали?


дмитро
12 січня 2017 07:43

хотя закарпаття й саме без кійова помалиби жило,а што гащу мавут,газ тоже е,золото од зекуну януковичцьких у мужійовому забрати,тай слава богу родится усьо,коби лем визнали:))))))))))))ги-ги,ай тай аргіви розсекретили чійое тото богатштво усьо било,ці готь русинцькое,та роздати наслідникам,суль тоже є,а про нарюд вообще мовчу із гуна колач усе ліпит і нич ни боїтся :))))))))))ги-ги


Мынчел
12 січня 2017 08:34

Правий Дмитро. Як кожна область начне ліпити свій колач , лем оби її визнали, та де ся опинит? У тому з чого ліпит. Державу треба будувати! Можут і з Російов ся договорити - не хотят!


верховинець
12 січня 2017 13:29

написавшим вище - вы ся научіт хоть три слова правильно написати по русинськи а не розводьте ганьбищу


Залишити Коментар