Москаль: «Мені з кров’ю і потом доводиться вибивати з Києва кошти на ремонт доріг, а Балоги, сидячи в парламенті, не спромоглися натиснути на кнопку, щоб Закарпаття включили в «дорожній експеримент»

грудня 07 / 2016
Москаль: «Мені з кров’ю і потом доводиться вибивати з Києва кошти на ремонт доріг, а Балоги, сидячи в парламенті, не спромоглися натиснути на кнопку, щоб Закарпаття включили в «дорожній експеримент»
Учора, 6 грудня, у Верховній Раді України розглядалося питання про включення до порядку денного сесії проекту Закону № 5222 – про внесення змін до пункту 33 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України» (щодо поширення експерименту з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення на Івано-Франківську область, Закарпатську область та продовження даного експерименту в інших областях).
Іншими словами, мова йде про «дорожній експеримент», який передбачає спрямовувати на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниць. Прийнятий минулого року Верховною Радою Закон включав тільки п’ять регіонів України: Волинську, Чернівецьку, Львівську, Одеську області, а також м.Київ. Цього року в «дорожній експеримент» мали включити і Закарпаття, однак учора за це питання проголосували всього 209 депутатів із 226 необхідних.
– Мені незрозуміла позиція нардепів від Закарпаття, які не проголосували за законопроект, – заявляє Геннадій Москаль. – Але особливо обурює те, що це важливе для області питання провалили Балоги – і старший Віктор, і середній Іван, і молодший Павло просто не взяли участь у голосуванні, хоча й сиділи в сесійній залі. Усі чудово знають, який стан доріг на Закарпатті. Балоги більше десяти років знаходилися тут при владі й не спромоглися зробити абсолютно нічого. По основних туристичних напрямках і навіть на міжнародних трасах ремонти не проводилися з початку 90-х. Тепер мені доводиться з кров’ю і потом вибивати з Києва фінансування на ремонт і будівництво доріг, у тому числі на мажоритарних округах «файти» Балог (та ж міжнародна траса «Дяково – Вилок» у Виноградівському районі, де минулого року люди на знак протесту блокували автомобільний рух). А вони не можуть натиснути кнопку, щоб область отримала додаткове фінансування. Вчорашнє голосування чітко показало, що Балоги діють за принципом – чим гірше для області, тим краще особисто для них!
Категорія : Політика
дмитро
7 грудня 2016 18:12

нашто? зауто одката ниє,ай ані припишати нич ни мож бо тото ни повінь ,но такой іще ондеки й руку пуднимати та на кнопку тишнути:))))))))ги-ги


Шлях
7 грудня 2016 18:45

Ну, да. У Верховній Раді не знають , що у Закарпатті дороги міжнародного значення. Чому за то треба голосовати?


Шипотець
7 грудня 2016 21:25

Включення Закарпаття в «дорожній експеримент» означає посилення контролю за митницями, тому що область була би зацiкавлена в максимальному результату митних надходжень. А чи це треба старим контробандистам, звичайно нi, тому i результати голосування такi.


12345
7 грудня 2016 23:06

та ці цигани завидівські, шуллери, без власної користі нич не роблять.У них у генах кров торгаша тече, продають, шефтують на усьому.
лиш не знати коли мукачево звільнять від цих жуликів, файту воровську?


правда
8 грудня 2016 09:38

До 12345 ,хто нащо народився, все від Бога... а Вас най жаба недавить відносно в кого які гени?


Залишити Коментар