Балога фінансував закарпатський Правий сектор як свою приватну армію – Москаль (відео)

листопада 15 / 2016
Балога фінансував закарпатський Правий сектор як свою приватну армію. Михайло Ланьо не прийшов до Правого сектора, а вони прийшли до нього додому – одні із основних тез голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.
Хто вивозить український ліс за кордон? Чи повертаються в Україну бандитські розбірки 90-х? Та чи справді Геннадій Москаль збирається у відставку?

Інтерв’ю телеканалу ЗІК.

Категорія : Політика
мукачево
18 листопада 2016 19:52

Андрій балога мер мукачева кинув свіє орлине око на ужгородський аеропорт.
свій аеропорт у мукачеві попередніки Балоги із лендьелом, маньяком шахрайков іваницьков анцьов, федівом, продали, розкрали, плити взлітні у Іванівцях на кірпічному заводі малого балоги, другі плити у Кішів на базарі ГІДІ у мукачові, інші перед хижов гелетея у Росвигові, свата балоги, землі аеропорта уже роздали самим нужденним серед яких мати нач.земельного відділа островського Миколи(зятя Іваницької Анці колишньох правої руки балоги, яка пів містак має в оренді вмісті із Федівом) та інших "жебраків"-блатних, а тепер зазіхають на обласний аеропорт.
ще мукачево там свій злодійський слід не лишало. Якщо на то пішло, то є ціла область і рада обласних обранців яким і вирішувати про ужгородський аеропорт, ане молодому засранцю-меру.
у себе в місті хай газдує! завлив усе в мукачеві, тепер взяв вектор на обласний центр.наглота смолова!
цитата


Залишити Коментар