На понеділковій нараді розглянуто ряд важливих питань Тячівського району

жовтня 26 / 2016
На понеділковій нараді розглянуто ряд важливих питань Тячівського району


Голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук провів понеділкову нараду за участі першого заступника Михайла Полажинця, керівника апарату Богдана Макусія, голови районної ради Василя Каганця, керівників структурних підрозділів адміністрації, установ, організацій району.


Основне питання, яке було розглянуто на зібранні - початок і готовність до опалювального сезону в районі. Як повідомили начальники відділів та управлінь культури, освіти, медицини в усіх закладах вчасно подали тепло. Більшість із них перейшли на альтернативне паливо - вугілля та дрова. Там де залишились газові котли завершуються пусконаладні роботи. Загалом опалювальний сезон в районі стартував успішно. Втім як наголосив Василь Дем'янчук, якщо є якісь проблеми і недопрацювання їх потрібно негайно усунути, щоб не було нарікань з боку людей про холодні приміщення.
Надалі на нараді розглянуто ситуацію із випадками загибелі свиней на території району. Втім як запевнив предстаник Держпродспоживслужби Тячівського району на сьогодні не йдеться про захворювання африканською чумою, хоч і розробляються заходи щодо недопущення розповсюдження спалахів, які зафіксовані в деяких областях України. Закарпаття не уражено цією хворобою, яка має інфекційний характер і може хіба що перенестися від заражених територій. Африканська чума характеризується масовою загибеллю тварин - 4 -5 голів. На Тячівщині зафіксовані поодинокі випадки в таких населених пунктах як Терново, Калини, Бедевля, Біловарці, частина Солотвино. Є підозра на неякісний комібікорм, який закуплявся від одного торговця та зелену картоплю, якою годували свиней. Однак як було наголошено потрібно проводити масово-роз'яснювальну роботу серед населення, яке утримує домашнє господарство. При будь-якому захворюванню тварин потрібно звертатися за порадою до ветеринара, який надасть консультацію та проведе відповідні протиепідеміологічні заходи.
Також на нараді розглянуто ряд інших питань життєдіяльності району. Зокрема готовність державної служби до зими, наповнюваність бюджету, перерахунку і виплату субсидій, погашення заборгованості до пенсійного фонду тощо.
Також як інформувала начальник відділу освіти Марія Думнич в 7 навчальних закладів підуть на осінні канікули. Рішення про це приймають педагогічні колективи окремо.
Насамкінець голова РДА Василь Дем'янчук повідомив сумну новину про смерть учасника АТО Миколи Федоришина з Дубового. А також інформував про те, що 3 листопада відбудеться чергова поїздка на схід волонтерів, закликав усіх по можливості долучитися до її організації. Окрім того прийнято відповідне розпорядження згідно якого 1-3 листопада будуть вихідними днями, 28 жовтня субота - робочим днем.
З приводу обговорених питань на нараді надано відповідні вказівки та доручення.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Політика


загрузка...