Росія може спробувати дестабілізувати ситуацію на Закарпатті (ВІДЕО)

жовтня 16 / 2016
САВЧЕНКО ВВАЖАЄ, ЩО РФ МОЖЕ ДЕСТАБІЛІЗУВАТИ СИТУАЦІЮ НА ЗАКАРПАТТІ (ВІДЕО)

Народний депутат Надія Савченко вважає, що Росія може спробувати дестабілізувати ситуацію на Закарпатті.

Про це вона сказала в ефірі ЕспресоТБ.

«У нас є захід України, куди дивиться наш ворог (РФ, - ред.). Він дивиться на Закарпаття і шукає там зрадників, які відокремлять Закарпаття так само, як Донбас. Наприклад, вони шукають людей, які мають подвійне громадянство», - заявила Савченко.

«Вони намагаються запалити в нас ще одне вогнище», - додала нардеп.
Категорія : Політика
11
16 жовтня 2016 19:57

Якый ужас а вы чули що Порошенко улизавси гузицю
А ми Русины


укр
16 жовтня 2016 21:39

Ця так звана героїня сама нерозуміє що говорить, боже яке воно нерозумне, ляпає, вона в якій партії?Батьківщина? це такі в Батьківщині? (розумачки)


Вася
16 жовтня 2016 21:50

Зрадники йсе тi котрi грошi дiлять по поняттям, у Львiв 2 млрд. а Закарпаттю лише 70млн., но хто буде йсе тирпiти. Якщо нема сучасних дорiг нема сучасних зв'язкiв та розвитку. Йсе такий прикритий геноцид, титулованим усьо, всiм iншим скоро нiчого. На Закарпаттю найбiльше подвiйне громадянство мають угорцi, це лише свiдчить про те що вони не довiряють полiтицi нашого уряду, який веде державу до катастрофи, де нацiональним меншинам вiдводять роль "прислуги" титульної нацiї. Тому знову встає питання автономiї де нацiональнi меншини почували би себе бiльш впевнено, якщо кримським-татарам давуть автономiю ще i на землях якi нiколи не були їхнiми, то чим хуже Закарпатська область, яка знаходиться за тисячi км вiд росiйської границi? То що воїни "свiту" такi як Савченко шукають нове поле битви та пригод, щоб було чим поживитися, йсе факт, досить налiпити фальшивi ярлики, звинуватити у всiх грiхах, розтрубiти це в ЗМI i процес пiшов.


Олег
16 жовтня 2016 23:51

Угорцям не дають автономію бо ті не ліжуть сраку майданутим


Золі
16 жовтня 2016 23:54

Автономію виборюють а не випрошують ги сікуші.


Залишити Коментар