На Закарпатті немає сепаратизму чи антиукраїнських настроїв

жовтня 13 / 2016
На Закарпатті немає сепаратизму чи антиукраїнських настроїв

На Закарпатті немає сепаратизму чи антиукраїнських настроїв, – заявляє голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, коментуючи слова голови облради Михайла Рівіса місцевому телеканалу, які викликали неоднозначну реакцію і звинувачення в сепаратизмі. – Область була, є і буде складовою частиною України. Разом із тим Закарпаття залишається дотаційним на 76 відсотків (деякі райони – більш, ніж на 98 відсотків) і залежним від вливань із Державного бюджету України. Зараз область перебуває в дуже скрутному фінансовому становищі, через перекоси з дотаціями та субвенціями виникла заборгованість у медичній, освітній та інших галузях. Щоб вирішити питання з виділенням необхідних коштів, я змушений залишитися в Києві й пропустити чергову сесію обласної ради.

Нестабільний фінансовий стан в області провокує постійний відтік кваліфікованих кадрів за кордон, деякі медичні та освітянські заклади в прикордонних районах знаходяться на межі закриття через брак спеціалістів. Тому слова голови облради мають не політичне, а економічне підґрунтя. Це спроба звернути увагу на реальний фінансовий стан області, який дійсно бажає бути набагато кращим.
Категорія : Політика
депутат
13 жовтня 2016 09:12

пане Москалю це неваш наставникРівіс? який має сепаратиські думки, непора Вам піти у відставку? переформатувати коаліцію в облраді,щоб спокійно Закарпатці жили ,як жили спокійно до Вашого приходу головою ода,і до Ваших коаліцій із бувшими ригами,які хочуть відділити вмісті із Вами Закарпаття від України.


Залишити Коментар