Закарпатські обранці затвердили керівників чотирьох закладів культури краю

жовтня 04 / 2016
Закарпатські обранці затвердили керівників чотирьох закладів культури краю

На другому пленарному засіданні четвертої сесії облради депутати схвалили ряд рішень про затвердження директорів окремих закладів культури і мистецтва краю.

Так, на посаду директора Закарпатського обласного художнього музею ім.Й.Бокшая затвердили Ерфана Франциска Павловича, талановитого живописця, реставратора.

На посаду директора Закарпатського обласного драматичного угорського театру – Качура Андрія Густавовича, справжнього професіонала своєї справи.

На посаду директора Закарпатського обласного академічного камерного хору «Кантус» – Сокача Станіслава Петровича, винахідливого менеджера, знавця і популяризатора класичного і сучасного хорового мистецтва.

На посаду директора Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва – Чіку Валентину Дмитрівну, Заслуженого працівника культури України.

Контроль за виконанням цих рішень покладено на заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації та профільну постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізкультури і спорту, національних меншин та інформаційної політики.

Прес-служба Закарпатської облради
Категорія : Політика


загрузка...