Закарпаття і надалі залишиться з розбитими дорогами

серпня 01 / 2016
Закарпаття і надалі залишиться з розбитими дорогами

На ремонт доріг за І півріччя 2016 року до бюджету Закарпаття могло надійти 65 млн гривен.
То ж, враховуючи висловлену під час селекторної наради 11 травня 2016 року Прем’єр-міністром України Гройсманом В. Б. підтримку ідеї включення Закарпаття до числа областей, у яких проводиться експеримент, а також з огляду на результати проведення 21 травня 2016 року виїзного засідання Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, з метою покращення дорожньої інфраструктури краю, обласні обранці на своєму першому пленарному засіданні четвертої сесії ухвалили важливе рішення. А саме: повторно звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо включення Закарпатської області до цього, згаданого експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів із розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення, який проводиться в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях, а також продовження терміну дії цього експерименту до 1 січня 2018 року. Також вирішено це звернення надіслати й народним депутатам України від Закарпатської області.
У документі зазначається: «Дорожня інфраструктура Закарпаття має стратегічно важливе значення для України, що пов’язано з унікальним геополітичним положенням області, яка межує з чотирма європейськими країнами. Інтенсивність руху на міжнародних автомобільних пунктах переходу становить близько 27000 автомобілів на добу. Існуюча мережа автомобільних шляхів непристосована до такого навантаження, що призводить до руйнації дорожнього покриття, особливо в літній період.
Нормативна річна потреба коштів для забезпечення утримання мережі доріг загального користування області становить 500 млн гривень, а наявних фінансових ресурсів місцевих бюджетів явно не достатньо.
Саме тому рішенням Закарпатської обласної ради (№107) й було направлено звернення до вищих органів державної влади з проханням включити Закарпаття до запровадженого у Волинській, Львівській, Одеській і Чернівецькій областях та місті Києві з 01.09.2015 експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення за рахунок спрямування до спеціальних фондів обласних бюджетів 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів.
Доцільність такого кроку підтверджується офіційними відомостями Міністерства інфраструктури України, згідно з якими тільки за перші 3 місяці впровадження експерименту обсяги спрямувань до спеціального фонду Волинського обласного бюджету склали 47 млн гривень, Львівського обласного бюджету – 150 млн гривень, Чернівецького обласного бюджету – 54 млн гривень.
Враховуючи різницю між плановими та фактичними показниками надходження митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території області, за І півріччя 2016 року до бюджету Закарпаття могло надійти 65 млн гривень, які були б спрямовані виключно на здійснення заходів із розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення».
У зв’язку із викладеним вище, депутати облради повторно звернулися до вищих державних органів влади із проханням невідкладно включити Закарпатську область до переліку областей, у яких реалізується експеримент щодо спрямування до обласного бюджету 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території області, а також продовжити дію експерименту до 1 січня 2018 року шляхом внесення відповідних змін до пункту 33 розділу VІ «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України.

Прес-служба облради
Категорія : Політика
Інформація для роздумів
1 серпня 2016 17:18

Обласним керманичам і депутатам треба знати історію Закарпаття і не ганьбитися, не боятися нагадувати Києву про деякі етапи. Ось, наприклад, таке. Цитую:
«Кардинально новий етап в історії Закарпаття наступив з приходом Радянської Армії. Одночасно народ бере владу в свої руки у формі Народних комітетів. 26 листопада 1944 року з’їзд Народних комітетів проголосив суверенну державу - Закарпатську Україну, значна частина населення якої бачила своє майбутнє у приєднанні до України. Цей процес пройшов би неодмінно, але керівники з Москви руками політвідділу Четвертого Українського фронту вирішили прискорити його.

СРСР фактично анексував Закарпатську Україну і заднім числом оформив це державно-правовим актом, радянсько-чехословацькою угодою 29 червня 945 року, що також не було належним чином ратифіковано. В січні 1946 року Закарпатська Україна без волі її народу була перетворена в область Української РСР. Включення Закарпаття до складу України - це головний підсумок цього етапу історії краю» [Нариси історії Закарпаття. Том II (1918 – 1946). Ужгород: «Закарпаття», 1995. – 700 с; цит. на стор.7]. Оскільки результати обласного референдуму від 1.12.1991 р. й досі не втілені в життя - не записали в Конституцію України, прийняту в 1996 р., автономний статус Закарпаття – то «Автономна територія русинів на південь від Карпат» так і залишається в статусі анексованої. А хіба хтось, десь, колись піклувався про анексовану територію та її жителів?


лоци
1 серпня 2016 21:56

думаву такий процент чиляди як у 1991р бильше нигда нибуло усисьме були ради автономийи и уси валили на вибори правда таку очередь навибори я бильше нигда нивидив


Залишити Коментар