Геннадій Москаль про замовне вбивство Павла Шеремета

липня 21 / 2016
 Геннадій Москаль про замовне вбивство Павла Шеремета

Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким Павла Шеремета. Я знав його особисто, ми неодноразово спілкувався на різноманітні теми, необов’язково для преси. Розумна, розсудлива, інтелігентна людина… Павло Шеремет (як і «Українська правда» загалом) давав реальну картину того, що відбувається в країні, а це багатьом не подобалося. Тут і слід шукати причини злочину. Сам факт якого – показник того, що з криміногенною обстановкою відбувається щось зовсім не те.
Це вже друге замовне вбивство провідного журналіста «Української правди». Але якщо розслідувати вбивство Георгія Гонгадзе по гарячих слідах не було політичної волі (вона з’явилася тільки в 2005 році, і тоді злочин оперативно розкрили), то зараз політична воля є, але немає висококласних слідчих і оперативників. Професійне ядро української поліції вихолощене так званою реформою. Під лозунгами «всіх люструвати й гнати в шию» правоохоронні органи залишили без професіоналів. Зате бандитів, розбійників, убивць ніхто не люстрував, вони так і залишилися на своїх місцях.
Дуже хочу, щоб убивць Павла Шеремета затримали й притягнули до відповідальності, сподіваюся, що це буде зроблено. Але особисто не знаю жодного професіонала з діючих працівників поліції, який міг би очолити слідчо-оперативну групу й розкрити цей злочин. Патрульні поліцейські з тримісячним навчанням його явно не розкриють. А ті, хто міг розкрити, не пройшов атестацію чи невідомо ким склепаний нашвидкуруч поліграф.
Загальна картина з криміногенною ситуацією в Україні й тими, хто має її контролювати, сумна. Згуладзе поїхала геть, Деканоїдзе поїде вслід за нею, а ми залишимося тут із «холодним літом 2016-го», нерозкритими замовними злочинами й непрофесійною поліцією…
Ще раз висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна пам'ять Павлу!
Категорія : Політика
правда
21 липня 2016 14:14

Пане Москалю ідіть і наведіть порядок у державі,Вам треба заматись тим нащо Ви народились,тобто зупиняти в країни приступность,ця Хатія їй треба у Грузії періжки продавати ). це буде справедливо і відверто із сторони Президента,запропонувати політично Вашу кондидатуру на нач. поліції України!


Мікулаш
21 липня 2016 21:15

Ко має рахунки за кордоном, і чиї сім"ї там жиють і дуставуть освіту, нигда не наведуть туй порядок.


правда
22 липня 2016 10:36

Просто Мікула, нерахуте чужі рахунки за кордоном,Ваші ніхто нерахує і недивиться у Ваш карман, це є просто нефайно,, кому як Бог дає і кожен має тякувати за все! Раз Москаль заслужив від Бога повагу,значить батьки його заслужили від Бога щоб син їх був і генерал і знаменитий ,все від Бога!


Мікулаш
22 липня 2016 18:45

Вун нигда шуга не наведе порядок, бо підтримував майдаун. Більшість політиків, што пудтримували держпереворот, були маніпульовані з-зовні, оскільки мали і мають за кордоном рахунки, нерухомість, а їх близькі родичі там живуть або отримують освіту. Сього цілком доста, аби продати країну.


Залишити Коментар