Мер Ужгорода зустрівся з мером чеського міста Їглава (ФОТО)

липня 20 / 2016
Мер Ужгорода зустрівся з мером чеського міста Їглава (ФОТО)


Керівництво чеського міста-побратима Ужгорода – Їглави – цими днями перебуває на Закарпатті з робочим візитом.

Сьогодні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його перший заступник Іштван Цап, керуючий справами Олена Макара та начальник відділу міжнародних ґрантових програм та інновацій Вікторія Тарахонич зустрілися з мером Їглави Рудольфом Хлоупеком, його першим заступником Яромиром Каліною та членом ради міста Мартіном Гіскі.
Обговорили, порівнюючи, організацію роботи систем водопостачання та водовідведення в Ужгороді та в чеській Їглаві, досвід роздільного збору сміття, функціонування та фінансування дошкільних закладів, підходи до облаштування міської інфраструктури із залученням підприємців, розширення функцій і послуг, які переходять до місцевих органів влади від центральних міністерств і відомств.
Чеські гості відзначили позитивні зміни в місті за останні кілька місяців, особливо ремонти доріг, викладення бруківкою тротуарів.
Завтра планується відвідання з чеськими партнерами кількох об’єктів Ужгорода, зокрема, дитячої лікарні, освітніх закладів тощо для напрацювання спільних проектів, які реалізовуватимуться за підтримки міста-побратима Їглави, європейських грантів.
Категорія : Політика

Залишити Коментар