В соціальних мережах кепкують з закарпатського нардепа Віктора Балоги

червня 07 / 2016
В соціальних мережах кепкують з закарпатського нардепа Віктора Балоги

Нагадаємо, що під-час прямого ефіру на телеканалі 112 на запитання ведучої, який у закарпатського нардепа Віктора Балоги любимий письменник, Балога не зміг пригадати його прізвища.

В соціальних мережах зараз кепкують з закарпатського нардепа та малюють карикатури на його «забивчивість».Новини Закарпаття
Категорія : Політика
мл
7 червня 2016 11:51

ці люди нами керують. Не смішно !


Юзьо Обсерватор
7 червня 2016 12:09

Нестримний потяг рогулів до високого почався від Кучми, який намагався зацитувати Монтеск'є, не навчившись спочатку вимовляти його прізвище. Є таке гарне львівське словечко «рагуль», чи «рогуль» яке успішно проникло в жаргон і обросло різними похідними поняттями. У Львові рагулями називали мешканців передмістя, яких від міста відділяли рогульки, рогатки чи то пак шлагбауми на дорогах. В'їзд на возах до міста дозволявся тільки уночі, а на світанку, спродавши свій товар перекупникам, селяни і передміщани покидали місто. Отже рогулями були прості неосвічені люди, і коли когось хотіли охарактеризувати, як людину недалеку, то називали рогулем. Від рогуля походить поняття рогулізм. І я, думаю, нікого не здивує той сумний факт, що ми живемо в епоху розвинутого рогулізму. При владі у нас суцільна неосвічена рогульня, яка проте за допомогою своїх спічрайтерів намагається будь-що виглядати інтелігентно і вражати електорат своїм „інтелектом”. Для цієї світлої мети вони люблять цитувати афоризми та віршики. Нестримний потяг рогулів до високого почався від Кучми, який намагався зацитувати Монтеск'є, не навчившись спочатку вимовляти його прізвище. Ющенко, звичайно, українофіл і патріот, але теж рогуль, бо живе у якомусь вимріяному ним світі, нікого не слухаючи. дехто з присутніх намагався щось сказати президентові, порадити, як підняти обвислий рейтинг, але він нікого не слухав. Він молов і молов якісь геть несуттєві на цей момент речі, зовсім не те, що хотіли б почути ті, хто з ним так прагнув зустрітися. Я подумав: а може, це якийсь ходячий робот? Цей, як його... робокоп? Чи скоріше робопрез? Я б на його місці свій рейтинг підняв за кілька днів. знаєте як? Привів би в Раду сотню мордоворотів у масках, обставив би ними усі стратегічні місця і оголосив, що я, президент, своєю волею знімаю з усіх вас, мудодзвонів, недоторканість. А вам залишається тільки проголосувати разом з іще цілим списком законів, на які чекає наш народ. Доки не проголосуєте, звідси не вийдете. А хто попре до системи Рада, або без дозволу до трибуни, дістане в рило. І щоб телебачення це все демонструвало наживо. Всенародна ненависть до нардепів уже така сильна, що маски-шоу від президента сприймуться на ура. Якось же ж Кучма зумів влаштувати легендарну „конституційну ніч” і нічого, жодного потрясіння не сталося. Але рогулізм – це щось таке невиліковне, ненамацальне, а тому сподіватися на тверду руку президента годі. А чого нам сподіватися від Юлі? Там з культурою теж не альо. Її „улюблений поет Есхіл” був насправді драматургом, а не поетом. Так що українського Есхіла ми не скоро побачимо. Відразу пригадується пісня „я вам нє скажу за всю Адєсу”.


аля
7 червня 2016 13:55

Тупий, іще тупіший.Все можна купити за гроші,тільки не розум.


Юзьо Обсерватору
7 червня 2016 18:10

Правду кажеш! Скідькиб бабла бидло не накосило, щоб тільки на себе не навішало , а солома із гузиці все рівно буде торчати ! ... але комусь було вігідно розчистити дорогу для оцього бидла на Олімп влади ! ... знали ,що якщо до влади приходитимуть нормальні люди , то розвалити цю державу неможливо буде. А це бидло і втямки не мало , що і його викинуть на смітник як ризиновий виріб після того як воно виконає свою міссію .


почесні куртізанки мукачева
7 червня 2016 21:09

типиря балогови холуї пропіхують на званіє почесної мукачівки іру галай, яка унесли на Еверест за 100 баксу, яка колиська народилася у мукачові. Її отиць усьо життя у балоги на подтанцовках, лакей Галай і типиря секретарює із пяницьом маняком у мерії .
пару ботів та куплених піарщиків уд балоги-робі іванчо регіонал вічний і жополиз, мерцин краєзнавець дохтор неудачник, антон болдіжар десь із одеси пхавуть сисю столичну куртізанку на почесну мукачовку.
Ви ся там докус у мукаачові ізбісили, уже ющенок у вас почесний, а кулько таких што ізганьбили ваш вариш??? за жебракув ліпше подумайте, а не за сих дівок дешевих, што мавуть понзорів мільярдерів, які їм скоро куплять не лем Еверест а і Марс.
https://www.facebook.com/groups/mukachevo.tak/permalink/10149026685


Залишити Коментар