Два роки у Будапешті не було українського посла. Тепер вже є

травня 30 / 2016
Два роки у Будапешті не було українського посла. Тепер вже є

Як нещодавно заявив у Берегові під час робочого візиту на Закарпаття міністр закордонних справ Павло Клімкін, ним стане жінка.

Але тримаючи інтригу, він не назвав її імені. Додав лишень, що вона вільно володіє угорською і добре знає країну. Сьогодні, 30 травня, його слова підтвердились: Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Послом України в Угорщині Любов Непоп. З 2015 року вона виконувала обов’язки голови представництва України при ЄС, а з лютого 2016-го працювала заступником керівника даної структури.

Свого часу, з 1997 по 2000, а відтак з 2007 по 2008 рр. Любов Василівна трудилась у посольстві України в Будапешті, отже дійсно є фахівцем по цій країні.

Нагадаємо, що наша держава не мала Посла в сусідній Угорщині останні два роки. З тих пір, як у липні дану посаду залишив наш земляк, берегівчанин Юрій Мушка, посольство тимчасово очолював повірений у справах України в Угорщині Михайло Юнгер. А це, як говорять в Одесі, зовсім різні речі.

Сподіваємось, що дане призначення дасть новий поштовх у розвитку українсько-угорських відносин, як це говорив у інтерв’ю одному з вітчизняних видань Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Єнев Кешкень.
Категорія : Політика

Залишити Коментар