Організації «ЗУБР» планує осісти на Закарпатті - Москаль недопустить

травня 25 / 2016
Організації «ЗУБР» планує осісти на Закарпатті - Москаль недопустить

Найближчими днями в Ужгород планує приїхати така собі Олена Мазур, голова громадського об’єднання «За Україну, Білорусь, Росію» (ЗУБР), яка хоче розбудувати свою організацію на рівні Закарпаття.
– «Госпожа» Мазур – відома україноненависниця і ксенофобка, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Її прокламації регулярно з’являються на новинних ресурсах так званої новоросії, яка використовує риторику «ЗУБРа», як антиукраїнську пропаганду. У відкритому доступі й зараз можна знайти відео, де «госпожа» Мазур на фоні зображення своєї організації закликає українських матерів не пускати своїх дітей у «хунтівську армію» й несе всяку маячню про те, що українських хлопців, які відмовляються воювати на Донбасі, вбивають і вирізають органи.
Мазур хоче залучити в свою організацію закарпатських недобитків-комуністів, у тому числі й колишнього нардепа від цієї партії, засудженого попа-сепаратиста і «наукову інтелігенцію» з числа викладачів Ужгородського національного університету. Попереджую, що жоден «ЗУБР» на Закарпатті не пройде. Як тільки Мазур з’явиться на Закарпатті, нею займеться СБУ. Я доручив обласному управлінню цієї спецслужби вжити найжорсткіших передбачених законодавством заходів як до Мазур, так і до місцевої «еліти», яка захоче погратися на Закарпатті в «русскій мір». Паралельно я вже направив звернення в Міністерство юстиції з проханням зняти з реєстрації ГО «ЗУБР» за відверту антиукраїнську та ксенофобську діяльність.
Категорія : Політика
дмитро
25 травня 2016 11:23

ай як понаугадували усяких організацій ондеки,гет усі позакривати а главних організатору одправити у ато нахер аби ни занималися пулітиканством ондеки:))))))))))ги-ги,та лем розбрат у народа чинят іще й попів туди понаприкапчували,ай :)))))))ги-ги,українських у український штрафбат а мацкальських у мацкальський штрафбат:))ги-ги

учинити ни організацію а настойку гозянку зубровку готь 80 процентову,таколи упєш та нараз лем про пулітику й говориш:)))))))ги-ги


цімбор
25 травня 2016 13:32

Най йі раз вьієбуть ,а дале упроводять...


нацик
25 травня 2016 17:40

Гнати комуняк докус з обласити, особливо гада Алексія


Нотис
25 травня 2016 20:50

"Я доручив обласному управлінню цієї спецслужби...".
Хто він такий, щоби щось "доручати" СБУ. Управлінню цієї служби доручає київське начальство з центрального апарату.
Скромність прикрашає людину.
Питання: яку проблему зробив ЗУБР? Хіба він організував майданутий держпереворот?


Нотису
25 травня 2016 21:23

Много будеш на сей счот п..ти, будуть і в тебе проблеми.


Вася
25 травня 2016 21:40

У всiх учасникiв революцiї Гiдностi тiльки при думцi що є альтернативна їм думка кидає їх у вiдчай що є можливiсть стратити такi насиженi теплi мiсця. Про демократичнi принципи про якi так кричали з трибуни Майдану нiхто i не згадує, про такi демократичнi iструменти як референдум нiхто i чути нехоче. Нащо нам цей губернатор, ця влада яка не захищає iнтереси своїх громадян. Тiльки по лiсу який нещадно вирубують та вивозять закордон така вiдговорка як цiна експертизи в 44 тисяч гривень насторожує, чиї iнтереси вiдстоює губернатор. Цiну експертизи можно зменшити, можна зробити на бесплатнiй основi, спецiалiстiв достатньо на громадьських засадах щоб вiдрiзнити дрова вiд супер дiлової деревини. Можна зробити щоб цю експертизу собi заплатив сам пiдриємець i приклав до документiв на таможнi при експорту. Треба працювати, а не шукати вiдговорки, тодi нiякий ЗУБР не буде страшний, якщо би i iз кожних кущiв виглядав.


читач
25 травня 2016 22:03

Яка демократія, закарпатський олень - Москаль, знову каламутить воду.


Кум
26 травня 2016 05:45

Майданутому танцюристу фурт дашто мішає. Спочатку "політичні русини", "кляті москалі", "злі мадяри"; тепер - ЗУБР...


наталка
26 травня 2016 13:06

навіщо вам ця "трудівниця" росіянка.
Оле?на Анато?ліївна Ма?зур(нар. 23 січня 1960, Біле, Лутугинський район, Луганська область) — український політик, депутат Верховної Ради України 3-го скликання від Соціалістичної партії України. Заступник директора відокремленого структурного підрозділу Національного авіаційного університету «Центр наукових ініціатив», голова Всеукраїнського громадського об'єднання «За Україну, Білорусію, Росію».

Вищу освіту здобула в Луганському машинобудівному інституті за спеціальністю «інженер-економіст», закінчивши його у 1986 році. Після завершення працювала інженером-програмістом обчислювального центру цього вищого навчального закладу. Пізніше зайняла ту ж посаду на Луганському державному експериментальному протезно-ортопедичному підприємстві.

Громадсько-політичну діяльність розпочала як провідний спеціаліст Луганського обласного центру соціальних служб для молоді. З 1991 року — член політвиконкому всесоюзної організації «Єдність за ленінізм та комуністичні ідеали», була головою Луганської обласної організації. З 1993 року була членом координаційної ради Союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», головою Луганської обласної організації. Того ж року стала членом Національної спілки журналістів України. З 1996 року — голова Луганської обласної організації ПСПУ.

З березня 1998 по квітень 2002 — Народний депутат України 3-го скликання, обрана на Одномандатному виборчому окрузі № 212. вилазить нечисть. Москаля підтримую. Викидайте цих нероб - потвор.


дмитро
26 травня 2016 13:44

та вигодиь што она ондеки уттідь де пан маскаль бив,правильн укіряти нахер аби про вас нидай боже дашто ни уповіла:)))))))))))ги-ги


наталці
26 травня 2016 14:40

Наталко,надо быть честной до конца ,а почему не скопировали другую информацию....22 июня 2004 года, когда над Киевским военным лицеем нависла угроза, лицей хотели закрыть и продать, Елена Анатольевна твердо проявила свою гражданскую позицию. По нашей просьбе и просьбе командования лицея она возглавила комитет по защите Киевского военного лицея имени Ивана Богуна. Три месяца упорной борьбы, встречи с представителями власти, журналистами, общественными организациями, и лицей сохранил право жить, выпускать из своих стен сотни и тысячи выпускников, будущих защитников Родины. И в этом немалая заслуга Елены Анатолиевны Мазур. С тех пор судьба Елены Анатолиевны тесно связана с судьбой одного из лучших военных учебных заведений Украины - Киевского военного лицея имени Ивана Богуна. В марте 2010 года Елена Анатолиевна становится одним из организаторов Всеукраинского фестиваля-конкурса военно-патриотической песни “Память сердца” среди воспитанников военных лицеев Украины.

Мазур Елена – В 2011 г. избрана Председателем Международного общественного Трибунала против геноцида славян.
Имеет государственные награды. Член Союза журналистов Украины, автор множества публикаций и передач в СМИ. Член-корреспондент Петровской академии наук и искусств, автор ряда монографий и четырёх книг. Соучредитель газет «Братья славяне»


Уолкер
26 травня 2016 20:47

Світовий уряд поставив за мету у декілька разів зменшити кількість слов"ян (квота України - 15 млн.). Для цього потрібно знищити сільське господарство та промисловість, завалити фармацевтику незрозумілими ліками та їжею з ГМО.
Як це робиться? За допомоги угоди про Асоціацію з ЄС, яку ніхто із майданутих "скакунів" не читав, а та майдауну, себто держперевороту.

Бацька Лукашенко притис майданутих, себто 5 колону, і Білорусь пішла власним шляхом. Тому не дивно, що серед колишніх республік СРСР Біла Русь єдина, яка за розвитком в плюсах, порівняно з радянським періодом.


Ванюшка кацапушка
26 травня 2016 22:18

Хоккей. Россия - Германия 3:1.
Пенсии. Россия – Германия 9000 рублей : 90000 рублей.

Кто-то побеждает на льду, а кто-то побеждает по жизни


Иванку цапику
26 травня 2016 22:32

тебя зачем русская пенсия волнует,а хоккей, похвастайся пенсией украинцев и хоккеем Украинским,потом пиши дальше


Микола
1 червня 2016 13:42

Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.
Заміс[т]ь пива праведную
Кров із ребер точать.
Просвітити, кажуть, хочуть
Материні очі
Современними огнями.
Повести за віком,
За німцями, недоріку,
Сліпую каліку.
....................
Схаменіться, недолюди,
Діти юродиві!
Подивіться на рай тихий,
На свою країну,
Полюбіте щирим серцем
Велику руїну,
Розкуйтеся, братайтеся,
У чужому краю
Не шукайте, не питайте
Того, що немає
І на небі, а не тілько
На чужому полі.
В своїй хаті своя й правда,
І сила, і воля.
Нема на світі України,
Немає другого Дніпра,
А ви претеся на чужину
Шукати доброго добра,
Добра святого. Волі! волі!
Братерства братнього! Найшли,
Несли, несли з чужого поля
І в Україну принесли
Великих слов велику силу,
Та й більш нічого.

(Т.Г. Шевченко 1845 рік)


Залишити Коментар