Депутати-свободівці вимагають у Тячівської міськради не порушувати регламент сесії

квітня 15 / 2016
Депутати-свободівці вимагають у Тячівської міськради не порушувати регламент сесії

14 квітня, під керівництвом Тячівського міського голови Івана Ковача відбулося засідання шостої сесії Тячівської міської ради сьомого скликання.
На початку засідання депутат від ВО «Свобода» Володимир Гапун зробив заяву стосовно порушення регламенту роботи сесії. Свободівець зауважив, що порядок денний та проекти рішень сьогоднішньої сесії з’явилися на офіційному сайті міськради лише у вівторок, 12 квітня, хоч і датовані 4-м квітня. За два дні неможливо ознайомитись з питаннями порядку денного, тому просив у подальшому повідомляти про скликання сесії завчасно. Адже це порушення ст.11 Регламенту, яка гласить: «Розпорядження голови ради чи пропозиції по скликанню та порядок денний сесії ради доводиться до відома депутатів і населення не пізніше, ніж за 10 днів до сесії».

Володимир Гапун додав, що внаслідок несвоєчасного повідомлення про роботу сесії неможливо підготуватись і вивчити питання, які розглядає сесія. Тому депутати від ВО «Свобода» відмовляються брати участь у голосуванні питань, що потребують глибшого вивчення.

«У подальшому вимагаємо дотримуватись Закону і регламенту сесії і надавати можливість депутатам брати безпосередню участь у підготовці сесії міської ради», – зазначив свободівець.

Міський голова Тячева взяв заяву до уваги і пообіцяв повпливати на те, щоб у подальшому повідомлення на сайті міськради з’являлися згідно з чинним законодавством.
Категорія : Політика
пішта міліцішта
15 квітня 2016 10:33

свободовцям щось ни тецик?


Залишити Коментар