Москаль закликав праві організації вибачитися перед угорською громадою за ксенофобські гасла під час смолоскипної ходи

березня 26 / 2016
Москаль закликав праві організації вибачитися перед угорською громадою за ксенофобські гасла під час смолоскипної ходи

Голова ОДА провів нараду з керівництвом правоохоронних органів Закарпаття щодо розслідування інциденту під час смолоскипної ходи Ужгородом 13 березня. У нараді також взяли участь народний депутат України Ласло Брензович та перший заступник голови обласної ради Йосип Борто.

Насамперед Геннадій Москаль, як керівник області, попросив вибачення в Ласло Брензовича та Йосипа Борто (а в їх особах – і в усієї угорської громади) за даний інцидент, зазначивши, що влада виступає категорично проти будь-яких проявів ксенофобії. Голова ОДА закликав вибачитися перед угорською громадою й праві організації, які організували смолоскипну ходу.

Водночас керівник області вказав керівникам обласного управління поліції та патрульної поліції на повну бездіяльність їх підлеглих, які супроводжували смолоскипну ходу, були свідками інциденту, однак жодним чином не відреагували на нього.

– Учасники ходи, які скандували антиугорські гасла, мають бути встановлені й притягнуті до відповідальності згідно із законодавством, – заявляє Г.Москаль. – Перед законом усі рівні, а поведінка представників правих організацій неприпустима в суспільстві, яке сповідує європейські цінності. Ксенофобські гасла викликали закономірне обурення в мешканців Закарпаття.

Нагадаємо, що за фактом порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань (ч.1 ст.161 Кримінального кодексу України) прокуратурою області відкрито кримінальне провадження.
Категорія : Політика
х
26 березня 2016 12:40

"москаляку на гiлляку" його не обурювало?
лицемiр
отакi краiну i розвалили


444
26 березня 2016 18:40

Майдауни розумівуть лем силу.


Залишити Коментар