Яценюк заявив, що грошей на Закарпаття немає

березня 07 / 2016
Яценюк заявив, що грошей на Закарпаття немає

У січні цього року народний депутат України Василь Петьовка звернувся з запитом до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, в якому просив при внесенні змін до Держбюджету на 2016 рік передбачити кошти на фінансування протипаводкової програми «Тиса», міждержавного проекту регуляції русла річки Тиса та відновити фінансування невідкладних робіт із захисту від руйнівної дії паводків населених пунктів Тячівщини та Рахівщини.
Адже водна стихія зазнала значних збитків цим районам: 33,5 млн. грн. – Рахівському та 5 млн. грн. – Тячівському. А вартість відновлювальних робіт складає орієнтовно 170-180 млн. грн.
Днями на адресу Василя Петьовки надійшла відповідь за підписом А.Яценюка такого змісту:
«Виконання природоохоронних та протипаводкових заходів у Закарпатській області здійснюється Держводагентством у межах Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну р. Дніпро на період до 2021 року.
Проте у зв'язку з обмеженістю фінансового ресурсу та пріоритетністю щодо підвищення обороноздатності держави для здійснення протипаводкових та природоохоронних заходів Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік" за програмою "Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь, у тому числі в басейні р. Тиса у Закарпатській області» передбачено лише 200 тис. гривень. Зазначених коштів недостатньо для виконання першочергових заходів із здійснення протипаводкових заходів у Закарпатській області, зокрема у Рахівському та Тячівському районах.
Водночас постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 р. №571 затверджено Порядок відбору державних інвестиційних проектів. На сьогодні проводиться робота з відбору державних інвестиційних проектів для забезпечення їх реалізації у 2017 році. У зв'язку з цим у Мінприроди утворено комісію з оцінки інвестиційних проектів у сфері охорони навколишнього природного середовища для подання пропозицій Міжвідомчій комісії з питань державних інвестиційних проектів.
Крім того, відповідно до Бюджетного кодексу України кошти від сплати екологічного податку (крім податку, що справляється за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені) та/або тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк) зараховуються до загального фонду місцевих бюджетів у розмірі до 80 відсотків, а до загального фонду державного бюджету зараховується лише 20 відсотків.
З урахуванням викладеного Мінприроди разом з Мінфіном, Мінекономрозвитку та Закарпатською облдержадміністрацією доручено додатково опрацювати питання щодо можливих шляхів відновлення фінансування заходів протипаводкового захисту басейну р. Тиса у Закарпатській області».
Джерело: Tyachiv.com.ua
Категорія : Політика
дмитро
7 березня 2016 19:55

як уто ниє кой розумієш демпутати тячувського району так губу ондеки розкатали аж до кійова письмо писали гий козаки письмо турецькому шултану :)))))))))))ги-ги

аби розумієш уділив на ремонт дороги тай дамбий :)))))))))ги-ги


Дмитру
7 березня 2016 21:53

Дмитро,чудный вы ,однако))))ги-ги.Несмотря на то,что вы меня иногда "обзываете",хочу вам передать весенний привет,также хочу,чтобы вы поздравили своих родных и близких с праздником ВЕСНЫ.Подарите вашим родными близким весеннее настроение и нарисуйте им и нам ПРАЗДНИК!!!!Нарисуйте нам всем музыку счастья....... ... watercolor - eternal music.Возьмите ватман.....Это кусок ватмана. Он был белым.......Кусок бумаги, который суешь под кран и оставляешь на столе. ......Он медленно сохнет, ......дает время достать акварель ......и придумать сюжет. Иногда получается.......Не важно что, .....важен процесс,почти ритуал,..... где мысли текут мимо тебя...... Это добровольное упражнение в безумии. ....Иногда получается......Нарисуйте нам всем МИР!Музыку ГОР!Музыку рек!,Музыку добра!Музыку любви!Музыку ветра и облаков........!.Музыку МИРА И ДОБРА!Весна настала! В честь её прихода - Демис Руссос и его хит...........Демис Руссос - "Адажио" Альбинонни:Песня из альбома "ADAGIO" 1994г. ("Too Many Dreams")


Катерина
7 березня 2016 21:59

А якого хира вся Балогівська файта голосувала за той бюджет? А тепер листи пишуть? Он Ляшко.........виторгував на конрольоване підриємство для дерибана понад 200 млн.грн. і тільки після цього проголосував. Нормальний чувак! Вибачаюсь, але мужиком його назвати не можу. А Балоги , які роками тирили бабло на протипаводковій програмі, лоханулись. Піздно листи писати! Тепер сосіть лапу!


Залишити Коментар