На Закарпатті - всі сфери з інвестиційним потенціалом

грудня 15 / 2015
На Закарпатті - всі сфери з інвестиційним потенціалом

Сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбувся форум, на якому презентували інвестиційний та економічний потенціал краю. Участь взяли представники обласної та місцевої влади, дипломатичних установ, освітніх закладів, громадських організацій, ділових кіл краю.
Як зазначив у своєму вступному слові глава Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, залучення інвестицій є пріоритетом для розвитку економіки нашого регіону.
- У нас є багато вільних рук, краяни потребують роботи. Вам добре відомо, що в Закарпатті - всі сфери з інвестиційним потенціалом. Ми відкриті для партнерів, маємо хороші напрацювання і реальні плани, які потрібно реалізовувати Тож, ласкаво просимо! - звернувся до присутніх Геннадій Геннадійович.
Його підтримав голова обласної ради Михайло Рівіс:
- Закарпаття має унікальне геополітичне положення та займає активну позицію у сфері транскордонного співробітництва, тому має всі передумови, аби стати центром ділових, торгівельно-економічних, міжрегіональних зв’язків. Тож залучення коштів іноземних інвесторів активізує інвестиційний процес та впровадить нові технології, сприятиме розвитку малого і середнього бізнесу, - підкреслив Михайло Михайлович.
Відтак керівники краю висловили сподівання, що сьогоднішня презентація інвестиційного та економічного потенціалу сприятиме розширенню виробництва підприємств з експортним потенціалом, збільшенню асортименту продукції товарів з високим ступенем переробки та їх конкурентоспроможності на світових ринках.
Категорія : Політика
355
15 грудня 2015 18:16

"Закарпаття має унікальне геополітичне положення... " Это заклинание слышу уже более двадцати пяти лет. И общий результат- нулевой. Никто не хочет пачкаться с Киевом. Да и что могут предложить? Туристическая инфраструктура ни о чем для Запада. Разве что лес продавать по дешевке. Так это можно и без "геополитического" положения...


Залишити Коментар