Балога намагається знову загнати закарпатських угорців у своє стійло

жовтня 30 / 2015
Балога намагається знову загнати закарпатських угорців у своє стійло

В найближчі дні в Ужгороді має відбутися перше засідання Закарпатської обласної ради всі партії переможці намагаються делегувати туди свого голову та керівництво ради. Відповідно зараз ведуться переговори про створення більшості.

Цікаво, що Віктор Балога, намагається знову загнати закарпатських угорців (КМКС) у своє стійло при тому сам переговорів не веде, а делегує своїх «шісток». Більш,як ймовірно,що свій «високий» статус Балога принизити не хоче і з всякою «шалавою» розмовляти не хоче.

В той же час Балозі прийдеться зняти з себе «шапку» та самому спробувати умовити угорців піти з ним на союз в облраді та пообіцяти їм,якісь преференції, але враховуючи не надійність слів «газди» Закарпаття у разі згоди угорці після виборів голови ради будуть носити за ним «чемодани».

Нагадаємо, що в результаті місцевих виборів угорська об'єднана партія КМКС отримала «золоту карту» і зараз тільки від неї фактично залежить майбутня коаліція в облраді.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика
орієць
30 жовтня 2015 10:37

Якщо Балога творитиме більшість з мадярами, то це буде повний "сєвєрний пушной звєрьок".
Вони зразу зводитимуть даремщину на Рамаварту-Київ, ставитимуть питання про будь-що, що послаблятиме міць України: про "автономію", про "самоврядну зону", про "вільну економічну зону", про "дИржаву" та ще Бог знає про що...
З того боку готара вже прищурилися, стрижуть вухами й водять носом (відомі заяви та дії Ор-бана та його йоббіків), призабувши трохи, що свій Модьор-орсаґ вони влаштували на землях нашої давньоруської (української, значить) держави Білої (Західної) Горватії.
Це призведе тільки до ескалації напруження в Краї, що й треба Мацквє й Пештобуді.
Тому "Солідарності" треба за всяку ціну вибити "Батьківщину" та інші Києво-центричні сили з-під впливу "сєпаратіст?в" і "йоббік?в", щоб вони удвох пружно так підвисли на гілляці своїх сепаратистських бажань.
Отаке...


Залишити Коментар