Нардеп Віктор Балога зараз активно «відмазується» від подій в Мукачеві

липня 13 / 2015
Нардеп Віктор Балога зараз активно «відмазується» від подій в Мукачеві

Один з фігурантів подій в мукачеві нардеп Віктор Балога зараз активно відмазується від усієї цієї історії: "Мій інтерес полягає в тому, щоб на вулицях нашого міста не стріляли. Мені не цікаво, хто в цій історії кому Рабинович. Але мені не подобається, що дехто хоче мене в неї вплутати тільки тому, що все відбулося в Мукачеві". Ось такий Балога-альтруїст, який героїчно визвався бути переговірником з групою бойовиків "Правого сектору". А те, що при цьому саме Віктор Іванович фактично напряму пов'язаний з "правосеками", за його логікою, не повинно нікого обходити.

Втім, все ж таки варто більш детально прояснити ситуацію щодо "рабіновичей"-"балог". Ланцюжок від "Правого сектору", який брав участь у перестрілці починається з командира запасного батальйону "ПС" у Закарпатті Романа Стойки, у минулому міліціонера, який сім років тому попався на контрабанді цигарок за допомогою... дельтаплану. Втім, це не завадило йому стати головним "ПС" області. Варто зауважити, що батько Романа Василь Стойка займає посаду начальника відділу внутрішньої безпеки Закарпатського обласного відділення СБУ. А його безпосередній начальник - в.о. голови СБУ Закарпатської області Володимир Гелетей - брат Валерія Гелетея, голови Управління державної охорони, який є сватом Віктора Балоги - дочка Гелетея замужем за сином Балоги, інформує depo.ua

Нардеп Віктор Балога зараз активно «відмазується» від подій в Мукачеві
Категорія : Політика
Правда
13 липня 2015 22:26

Якщо президент і зараз закриє на все очі, то люди повинні зробити висновок .


правдови
13 липня 2015 22:45

а што такойе президент.Чоколатовий зайець- алкоголик.проплативший майдаун,а зараз так краде ,же при янекови никому не снилося.Кончай дурку валяти тупими коментарями.


мукачівець
13 липня 2015 23:52

син Балоги Віктора одружений на дочці в.о.начальника УСБУ в Закарпатській оласті Гелетея Володимира, а Стойка Василь- пенсіонер органів СБУ.


ira
14 липня 2015 08:45

Наша бiда у тому, що кримiнальни елементи сидять у КАБIНЕТАХ, а ми iм ще й аплодуемо. У дурного народу така влада, як вiн сам.


йовжи
14 липня 2015 20:14

Наконецто йимили злодія но шо убили хлопця я кажу занесіго уну тай всьо добре звичайно хто привик убивати тому пофік людське житя Лньо ти Бога боішся чи ти важаеш себе богом


Залишити Коментар