У Тячеві відкрито громадську приймальню районної організації політичної партії «Народний фронт»

червня 09 / 2015
У Тячеві відкрито громадську приймальню районної організації політичної партії «Народний фронт»

Основна мета роботи приймальні - це надання мешканцям району допомоги у вирішенні їх соціальних проблем та нагальних життєвих питань.

- Україна зараз переживає нелегкі часи. На Сході йде неоголошена війна, яка підриває економіку нашої країни. Це безперечно негативно відображається на якості життя людей. Однак навіть у таких важких умовах Урядом передбачено ряд державних гарантій для незахищених верств населення, - наголошує голова райорганізації Василь Дем’янчук.

Так у зв’язку з підняттям тарифів на житлово-комунальні послуги Кабінетом Міністрів України передбачено 24,5 мільярдів гривень субсидій малозабезпеченим громадянам. Тому на сьогодні важливо донести до кожної родини про її право на оформлення субсидій. Окрім цього для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах діють програми соціального захисту.

- На жаль після Революції Гідності не відбулося системної зміни влади і величезна армія бюрократів залишилась у своїх насиджених кріслах. І досі простим людям доводиться оббивати чиновницькі кабінети у пошуку правди, - відзначає Василь Юрійович.

Тож працівники громадської приймальні Тячівської районної організації політичної партії «Народний фронт» надаватимуть консультації громадянам у відстоюванні їх законних прав та у вирішенні ряду інших соціально - життєвих питань.

Також тут місцеві жителі зможуть зустрітися з депутатами та іншими представниками “Народного Фронту” та висловити своє бачення та конструктивні пропозиції з усіх питань соціально-економічного життя територіальної громади, країни загалом.

Запрошуємо до нас за адресою: м.Тячів, вул. Незалежності, 69. Час прийому з 9.00 до 17.00, окрім вихідних.

Прес-служба Тячівської райорганізації партії «Народний фронт»
Категорія : Політика
Казка
9 червня 2015 22:27

Люди признали, що партiя Народний фронт антинародна, а они лiзуть iз своїми приймальнями поради давати. Як ужити на 3000грв при цiнi тiльки за газ 7000грв., кажуть про субсидiї, хто їх давати буде коли державу зробили банкрутом. Вони стiльки набрехали i наобiцяли, що якщо зобрати всi камйони України аби повезти нараз, та не повезете, треба буде ще зичити у других держав. Люди збiднiли за рiк у три раз, такий Антинародний Фронт.


патрiот
9 червня 2015 23:32

Незнаю хто призначив Дем'янчука керувати Народним Фронтом Це слабак який завалить роботу.А хто буде голосувати.Це повний програш на Тячiвщинi.З таков командов.Якоii нема.


Іван
10 червня 2015 09:17

бабтист най іде зуби людям лічити а не громадську приймальну створює. Новость сильна, ти укажи що ти вчинив у районі за рік. КЛОУН.


дмитро
10 червня 2015 09:32

да ви шо які громкі заяви "- На жаль після Революції Гідності не відбулося системної зміни влади " гуд прйшов дітвак народиться та через гуд говорит тай помали ходить, а ви усьо маєте у руках ваш лідер премєр міністр і ніхера не можете зробити?????????????????????,приймальню откриваєте !!!!!! дороги залатайте!!!!!!!!!!!!!!!


Чірік
10 червня 2015 16:47

Навіщо такі складності - звертатись до "Народного фронту"? Звертайтеся напряму у Вашингтонський обком.


Ілько
10 червня 2015 17:13

Балогососи роз*****лися :) най вам вітя дороги полатать! в нього вся влада! чого область обіжена? бо ваш "няньо" так "рішає" проблеми краю, поставив над вами чабана губаля і рже з вас дибілів...


дмитро
10 червня 2015 17:47

добре што вітя хоть барву учинив а то бігалибисьте по генделикам з одного кунця города у інший.


2уцк
10 червня 2015 22:04

Не треба нам так приймальнi, двi доски на хреста на дверi прибити, щоб хворота не розповюджувалася.


Залишити Коментар