Балога звинуватив владу у використовуванні 25-го кадру

травня 22 / 2015
Балога звинуватив владу у використовуванні 25-го кадру


"Жан-Клод Юнкер, заявивши у Ризі, що перспектив членства в ЄС для нас не існує, фактично одним реченням підвів риску під балачками всіх можновладців України щодо готовності рухатися до Євросоюзу.
Дуже шкода. Бо це означає, що окрім 25-го кадру, ми насправді нічого не робимо для народу і побудови здорового суспільства".
Написав на своїй сторінці у Фейсбук закарпатський нардеп Віктор Балога.

В останній час Балога почав активно критикувати нинішню владу при тому забуваючи,що фактично вся влада на Закарпатті належить його партії та її сателітам. Балога намагається уникнути політичної відповідальності за дії нинішньої влади перед майбутніми місцевими виборами.

Надіємося, що закарпатці розберуться хто є хто і 25 кадр на них не подіє.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика
д-р.Фрейд
22 травня 2015 13:00

На дурака не нужен нож,
Ему с три короба наврешь
И делай с ним, что хошь.


Громадянин
22 травня 2015 13:32

На жаль, але Балога правий. Нинішня влада могла зробити в рази більше, ніж робити зараз для народу і країни. Фактично, нинішня влада взагалі нічого робити не хоче. Вона лише хоче робити те, що робили регіонали, - перерозподіляти фінансові потоки, майно і посади. Якби ЄС і США на нинішню владу не тиснули, вона давно би всю Україну Путіну продала.


До громадянина
22 травня 2015 14:20

На жаль... на Закарпатті В С Ю владу собою уособлює сам Балога та ним створена команда. А кого нам обвинувачувати у всіх бідах ? Може ще чехів чи австро-угорців?


Громадянину келемену
22 травня 2015 16:05

а ти помінявся хлопче?чи такийсь гавнюк, який був, таким і залишився?))))


Залишити Коментар