Валерій Лунченко пролобіював 175 мільйонів на ремонт закарпатських доріг

квітня 05 / 2015
Валерій Лунченко пролобіював 175 мільйонів на ремонт закарпатських доріг
2 березня Верховна Рада прийняла зміни до держбюджету-2015, згідно з якими на ремонт доріг в Карпатському регіоні виділено 700 млн грн.
За інформацією нашого джерела в Кабінеті міністрів України ключову роль в пропорційному поділу цих грошей зіграв закарпатський нардеп від «Народного Фронту» Валерій Лунченко.
На будівництво доріг в регіоні Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська і Чернівецька області отримати по 175 млн грн кожна.

За наполяганням закарпатського нардепа гроші, які виділені з бюджету держава підуть на реконструкцію відрізку дороги Мукачево – Рахів на ,якій буде капітально відремонтовано близько 50 - ти кілометрів. Дорогу будуть ремонтувати у першу чергу на більш проблемних відрізках наприклад в районі села Залуж та об’їзної дороги навколо міста Хуст.

Цікаво,що «лаври» стосовно виділення цих грошей та ремонту доріг хоче повісити на себе відоме сімейство Балог, яке до речі не голосувало змін до бюджету.

Валерій Лунченко пролобіював 175 мільйонів на ремонт закарпатських доріг


Повідомляє - transkarpathianews.net
Категорія : Політика
Це так юмор
5 квітня 2015 11:10

""""""Цікаво,що «лаври» стосовно виділення цих грошей та ремонту доріг хоче повісити на себе відоме сімейство Балог, яке до речі не голосувало змін до бюджету""""""""""""Т
а шо ви говорите????Так ви визначіться вже,бо раз пишете що Балога туйки царь, а потім у 30-річного копола, що біціглі навіть ремонтувати не вміє,краде заслуги????Оце так розсмішили)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


депутат
5 квітня 2015 11:35

Зараз Лунченко у 100 разів більше може вирішити для Закарпаття ,як Балога це ФАКТ! Про Губаля і розговору нема.


депутату
5 квітня 2015 13:03

)))))самому не смішно. То і біда у нас, що всі депутати брехачі.

воть поясни, як 30-тигудній став депутатом у раду. Майже він індіго дітквак вотьб Енштейн може люди і не знають аж він дисертацію яку захистив та звання доктора наук отримав???розповіште будь те так добрі а кіть нічого уповісти та не брешіть уже бо заебали. Хлопець можк і хороший лем розкажіть правду ош дітвака ладять у велику політику та ліплят з нього чуловіка - ісе айно та сяк би і казали а лишь брешете та брешете ідіт уже на хрен з брехньов свойов.


Зааоо
5 квітня 2015 20:51

Грошi вiдвоював - Герой. Шановнi, це розводилово для лохiв, якщо би вiн своє вклав, вiдiрвав вiд свої родини то Герой, але вiн подiлив то що приндлежить усiм нам. Давати за такоє Героя, писати за такi подвиги немає цiну, треба бути скромнiшим.


до Лунченка
5 квітня 2015 22:26

То що дороги робляться то добре, але ніяк хлопчина, або його татко не зрозуміють, що героями не стають, ними народжуються та на старі вони граблі наступають.


Йоушко Пушкаш
6 квітня 2015 11:22

До речі, хоть Лунченко і молодий.І не профессор, а для Хуста вже зробив більше чим всі* попередніки* вмісті взяті. Можете в цьому переконатися заїхавши в Хуст. Герої,написуете на чоловіка який вже шось робить.Видно профукали владу,та біситеся що грощі ідуть на благоустрій ,а не по жебам!


Хустянин Пушкашу
6 квітня 2015 12:46

Йоушко добре говорите, лишь малосьте попутали дашо)проект того що зроблено в Хусті ще при попередніку руховцю був розроблений дале батичко Лунченка його доробив айбо коли треба було вже робити дашо бо гроші на вто вже удклали та усе рішавуть ож кого бисьме на благодійника поклали ош треба мододого тай перспективного....поникали ош ко май файний та найшли го - Лунченко, ура!!!!Лем Йоушко, а чого бисьме не подякували тим ко також приклав зусиль до реконструкції міста з свого жебе а не за державні бабки?


Пушкашу
6 квітня 2015 14:06

Позичив, вiдняв, подiлив - ясно. Но треба буде ще вiддати. Напишть що заробив, де i на чому, щоб ми знали, що буде чим вiддавати.


Залишити Коментар