Партію "Народний фронт" очолив Валерій Лунченко

лютого 05 / 2015
Партію "Народний фронт" очолив Валерій Лунченко


Днями відбулася конференція Закарпатської обласної організації політичної партії «Народний фронт». На порядку денному розглядались питання про обрання членів Ради – основного керівного органу, який діє в період між конференціями. В свою чергу, першим і основним завданням новообраної Ради Закарпатської обласної організації політичної партії «Народний фронт», до якої, в тому числі, ввійшли народний депутат України Валерій Лунченко та депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький, стало обрання з числа своїх членів Голови організації. І в якості керівника обласної члени Ради одноголосно підтримали кандидатуру Валерія Лунченка.

Виступаючі відзначили лідерські здібності пана Валерія, проаналізували успіхи у його політичній кар’єрі, схвально відгукнулися про справи, які вдалося йому реалізувати в один із найскладніший в історії країни і області час на посаді голови Закарпатської ОДА.

У свою чергу, Валерій Лунченко подякував колегам за довіру та роботу під час останньої виборчої кампанії до Верховної Ради України. Не зважаючи на рекордно малий термін підготовки до виборів, очолювана А.Яценюком партія “Народний фронт” отримала 28,5% голосів виборців по Закарпаттю. Крім того, в окремих осередках результати виявилися ще більш високими. Так на Хустщині “фронтовиків” підтримало 41,8% населення, Великоберезнянщині – 38%, Воловеччині – 34%, Перечинщині – 31,5%.

- Це великий кредит довіри громадян до нинішнього Уряду і нашої політичної сили. Тож наше завдання і прямий обов’язок – зробити все можливе, щоб цю довіру виправдати, відпрацювати на максимумі та врятувати Україну від зовнішнього агресора, економічної і соціальної кризи. Працювати буде ще важче, а роботи ще більше, але я вірю в свою команду і вірю кожного з вас, – зазначив під час свого виступу Валерій Лунченко.
Категорія : Політика
Пришта
5 лютого 2015 23:16

Гра в чотири руки при голосуваннi за закони за вiдсутнiх депутатiв наповiдає, що такого фальсифiкатора як Валерій Лунченко треба пошукати. Не знаю як за нього та його партiю проголосyвали люди, чи не закралися i тут фальсифiкацiї.


закарпатці
6 лютого 2015 08:35

...це великий кредит довіри...Лем дебіли кончені довіряють Яйценюку і його прихвосням!


дмитро
6 лютого 2015 08:46

для Пришта;йшла неравная ігра победили шулера.


Савелій
6 лютого 2015 23:26

Лунченко випадково потрапив не в ту політичну силу, оскільки він не вміє гаркавити та не має пейсів. Щось там не так...


Виборець
6 лютого 2015 23:39

Валєрка був губернатором ні хрена не робив, лиш важно сидів в президіях і надував щоки. Пустий як пиво мукачівськоє. Коли був губернатором для закарпатців це було погано. А зараз як го обрали головою партіі це для Яцика погано. А для закарпатців добре. Уберуть на виборах усю шоблу геть.


123 смолі втри
6 лютого 2015 23:56

в чому і де заслуга цього молодого хлопчика відносно результатів виборів, коли результат приносить телевізор)))Радив би йому тікати з будь якої партії, а тим паче від Яйценюка.


ЩУР
7 лютого 2015 11:40

ЛУнченко бездар селишний голова Міжгірщини ЩУР


Залишити Коментар