Через мобілізацію закарпатських угорців Угорщина може перекрити Україні газ

лютого 04 / 2015
Через мобілізацію закарпатських угорців Угорщина може перекрити Україні газ
Комітет з національної безпеки парламенту Угорщини обговорив становище угорців на Україні, яких закликають до ВСУ непропорційно їх чисельності. Варто відзначити, що більшість етнічних угорців проживають у Закарпатській області, їх чисельність становить близько 200 тис. Чоловік.

"Погодилися, що положення важке і Угорщина повинна забезпечити захист своїх одноплемінників на Україні", - заявила заступник глави комітету Бернардетт Сів. На її думку, Угорщина повинна бути готова прийняти своїх співвітчизників з України.

Депутат від партії націоналістів "Йоббік" Адам Міркоцкі в свою чергу заявив, що угорський уряд має перестати хвилюватися про територіальну цілісність України, тому що "Україна більше ніколи не буде колишньою". Для того щоб убезпечити етнічних угорців від насильницької мобілізації, Міркоцкі пропонує зупинити експортні поставки газу на Україну.
Повідомляють угорські ЗМІ.

Нагадаємо, що в Угорщині створено рух,який надає допомогу закарпатським угорцям стати повноцінними громадянами Угорщини пропонуючи їм безоплатну прописку на її території.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика
як ви відстали
4 лютого 2015 21:29

у нас за удмурту сету так давно бємеся они у росії добре жиют а нам треба оби они жили як ми в єврожопі нищими
нам 250 євро за щастя


ато
4 лютого 2015 21:48

щоб невралися мадяри вонячі нині перекриють они нам газ а через рік ми їм перекриєме нелюбиться їм тут туда на родіну свою як її такою рахують


Абама
4 лютого 2015 22:01

до Ато.Можэ най уси мадяри,румуни,руськи,нимци,роми,словаки,украинци,чехи из ПудкарпатськоиРуси пидуть,а ти еден туй лишишся газдовати.Уд тебе не зазвидалисьме як нам жити.Слава Украини!Бе-е-е!


ато нАТО
4 лютого 2015 22:14

а ти наць
мадяри румини на закарпатті все були людьми ніколе ни казали що ткось їх не уважае а прошенко прийшов і проблеми знайшов
а народ жив
і буде жили
і будут жити добре того що путина ни боятся як боїтся рада
за убитих треба отвічати


Нижнянин
19 лютого 2015 16:20

Люди нашо сися міжнаціональна хренотень. Мобілізація якшо і є то зовсім не за національним принципом як було колись у Союзі,коли командний склад та НКВД були російськими, а рядові українці, білоруси, кавказці та інші національності. Ліпше садім городи уби Путін здох із досади шо ми ужили незважаючи на його підерастичну політику, яка проявляєся і в багатьох коментаторах і статьорозробниках, які туй нам навязують якісь думки, які можуть нас завести у гіно


Залишити Коментар