Очільники Закарпаття бояться появлятися на Сході України

січня 15 / 2015
Очільники Закарпаття бояться появлятися на Сході України

Жоден із обласних чиновників за весь період проведення АТО не відвідав закарпатських військових у фронтовій смузі. Про це на сьогоднішньому засіданні ради крайового товариства “Просвіта” заявив прибулий у відпустку із зони АТО, член ради товариства майор Віталій Постолакі.

Зокрема, військовослужбовець повідомив, що ні голови ОДА та Закарпатської облради, ні їх заступники, за весь час перебування закарпатської 128 бригади в фронтовій смузі, жодного разу не відвідали військову частину. Це стосується не лише теперішніх керманичів, але й їх попередників на цих посадах. Така сама ситуація і з народними депутатами від Закарпаття, котрі не бажають зустрічатися з військовослужбовцями в зоні АТО.
Зовсім інша ситуація з волонтерами, які майже кожен день відвідують наших бійців, привозячи необхідну амуніцію та продукти.
Категорія : Політика
дпс
15 січня 2015 08:28

загнали вас в АТО та сидіт там, а вони тим часом туй шос тіпа роблять, та не до вояк їм, красти треба....


Мішо
15 січня 2015 08:35

Т
еперішніх фивників хоть діла на роботі держать.А што заважать Ледиді тай його браткам в АТО піти? Га, "новинко"?


Катуна
15 січня 2015 09:52

Вони, Губаль з Чубіркою, двоїчко всюди ходять. Можна би вам двоїм щось і порадити? Візьміть з собою Іванка Балогу і всім на зло поїдьте на Донбас. А може накінець дасть Бог і Закарпаттю, хоть дись колись, да посщастить!


Залишити Коментар