Балога погрожує Порошенку

грудня 26 / 2014
Балога погрожує Порошенку
Після ганебного антиконституційного голосування за законопроект про розширення повноважень РНБО, проведеного з грубим порушенням Регламенту, у Президента залишається 2 варіанти:
1.Заветувати його і за це йому буде респект, в першу чергу, від своєї фракціі.
2. Підписати і зробити вигляд, що нічого не відбулось. Але, в такому випадку гра буде короткою.
Вибір за Гарантом.


Написав на своїй сторінці у Фейсбук закарпатський нардеп Віктор Балога.

Фактично Балога погрожує Порошенку заявляючи що гра буде короткою, що має на увазі Балога сказати важко але його антипрезидентська риторика звучить все частіше.

Нагадаємо, що вся владна президентська вертикаль на Закарпатті належить пробалогівській партії "Єдиний Центр", щось тут зовсім не "в'яжеться" у пана Балоги з одного критикувати Президента, а з іншого виконувати його розпорядження через своїх людей у владі.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика
Антибалога
26 грудня 2014 12:31

Я аж ніяк не прихильник балоги, але тут він правий..
Але хай майдауни переб'ються всі між собою.
Легше буде дихати і жити нормальним людям.


балога правий
26 грудня 2014 15:09

Віктор Іванович мислить дуже правильно.Він є справжнім обранцем народу,бо дбає за народ. Інші депутати тільки під час виборчих перегонів клялися всіляко дбати про добробут українців. Вибори закінчилися,а жити стало набагато гірше. Коротко кажучи ми живемо по-новому.Окрім того,крім Балоги ніхто не дарував діточкам дитсадків і шкіл Новорічні подарунки. Балогу треба не критикувати,а брати з нього приклад. Він є дійсно патріотом свого краю,свого народу,а інші депутати,то є балакуни та великіц брехуни.


все розумію
27 грудня 2014 09:41

це тепер Балога хоче бути праведником. Але най згадає з чого починав і як? Кого привів до місцевих, сільських, обласних рад, адміністрацій, всі його люди і не викоріниш їх звідти.Тепер теж саме, скрізь по стойке смирно коли братки Балоги комусь дзвонять і дають вказівки?
Чому так. Почніть люстрацію із самого себе.Ви лукавите і брешете своєму народу Віктор Іванович і ва брат Іван.Думаю не будете заперечувати.


маруська
24 січня 2015 22:16

Балога погрожує Порошенку -ха-ха, язиком, бо руки короткі


Залишити Коментар