Закарпатський нардеп Балога може здатися на милість влади

грудня 22 / 2013
Закарпатський  нардеп Балога може здатися на милість влади

«Що ми маємо в підсумку Народного Віча: місяць боротьби закінчився початком нової боротьби, але уже під брендом Народне об'єднання "Майдан".

Але потрібно пам'ятати: створення нових організацій не було самоціллю Євромайдану і не повинно стати його кінцевим результатом. Головне завдання - це підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Якщо для цього потрібне надпартійне громадське утворення, то вперед - працюйте. Але головне, щоб від цього був результат, який потрібно показати уже найближчими днями. І не лише у вигляді програми святкування Нового року, а принаймні - чіткого плану дій: що ми робимо завтра, післязавтра і через місяць. У столиці і в регіонах, у радах різного рівня і на вулиці, в парламенті і на Майдані», - пише на своїй сторінці у Фейсбук Віктор Балога.

Така заява закарпатського нардепа вказує на те, що опозиція не бачить у Балозі свого соратника. Тому, як заявив один із закарпатських опозиціонерів, йому радять краще здатися на милість влади. "Опозиція не пробачить Балозі роботи міністром МНС у уряді ненависного їм Миколи Азарова", – додав опозиціонер. Правда просив нас поки не називати свого прізвища.

Новини Закарпаття
Категорія : Політика

Залишити Коментар