Новини по нашому 994 Переглядів 1 Рейтинг

Популярний "квітковий ремонт" вулиці у Виноградові отримав продовження (ВІДЕО)

травня 15 / 2018
Ями з Персикової стали популярними на всю Україну після того, як у найбільші з них посадили квіти. Сатиричний відеоролик про "квітковий ремонт" переглянули понад 100 тисяч користувачів соцмереж. Як виявилося, привернули увагу не даремно, бо серед місцевих жителів знайшлися бажаючі виділити посильну фінансову і фізичну підтримку для практичного рішення проблеми.

- Дуже надихнуло, що люди підтримали ідею щось робити, а не чекати "журавля в небі". Хто чим може — грошима чи лопатою і своїм часом, всього за дві години нам вдалося вирівняти одну з найбільш розбитих ділянок Персикової, - розповів учасник акції Василь Кіш. - Як минулого разу нас підтримували рулоном трав'яного газону і домашніми квітами, так і тепер люди приносили мінералку або ж самі брали лопати в руки. Це дуже мотивує! Дякую усім, хто підтримав і готовий долучитися до цієї ініціативи.

Для старту ямкового ремонту виноградівці купили холодний асфальт. Його практичність у тому, що після підготовки і зачистки ями суміш можна відразу висипати і трамбувати підручними засобами.

- Поки що "знешкодили" біля 20 ям. Звісно, їх там у десятки разів більше. Але уже є попередня згода від групи місцевих жителів, аби продовжити ремонт. Деякі водії і самі запропонували опублікувати номер приваткарти, куди можна було б пересилати гроші, щоб підтримати продовження "квіткового ремонту" справжнім асфальтом. Будемо звітувати і запрошувати до підтримки усіх, кого не влаштовує теперішня ситуація на Персиковій, - додав Василь Кіш.

Реквізити для підтримки народного ямкового ремонту вулиці Персикової у Виноградові:Нагадаємо, у Виноградові, посеред вулиці Персикової, на місці найбільших вибоїн з'явилися квіти.
Категорія : Новини по нашому


загрузка...