На Закарпатті лісовози скаламучують воду, в річки потрапляють паливно-мастильні матеріали (ВІДЕО)

квітня 22 / 2018
На Закарпатті лісовози скаламучують воду, в річки потрапляють паливно-мастильні матеріали (ВІДЕО)
Вчора представники громадської організації «Доста-Закарпаття» зафіксували проїзд лісовозів Великоберезнянського ДЛГ біля с. Чорноголова через р. Лютянку. Була викликана поліція, рибоохорона та інспектор ДЕІ у Закарпатській області. Рибохороною був вкладений адміністративний протокол за забруднення водотоку… Штраф — 170 грн.

«Зараз іде нерест риби, яка є особливо чутливою до якості води. Лісовози скаламучують воду, у воду потрапляють паливно-мастильні матеріали… Що про це скаже лісова сертифікація?» - цікавляться громадські активісти та екологи.
Категорія : Новини по нашому
Вася
22 квітня 2018 19:30

Якщо рiч вести за дороги, то саме лiсовози їх нищать в найбiльшiй мiрi. Нiкому в голову не прийде провiрити навантаження на вiсь у цього груженного автотранспорту, причому перегруз гарантований.


fgj
22 квітня 2018 19:53

почему не проверили перегруз? взятку дали?...


Шоні
23 квітня 2018 21:35

На виноградовщині гравій з тиси  беруть що там нересту  немає? І нікому діла до того  не має. 


закарпатець
24 квітня 2018 00:09

Йому той штраф , як "зайцю стоп сигнал". Якщо лісосіка діюча, то чому пан інспектор не поцікавився тим, яким чином буде переправлятися ліс машинами, коли нема дороги та чому не виніс припис до лісосіки. роблять показуху, що щось роблять, а справжнім  дипломованим досвідченим екологам не пробитися в екологічну службу, бо злачні міста.    


Залишити Коментар