Новини по нашому 1 676 Переглядів 2 Рейтинг

Сутички по-закарпатськи: хто кого? (відео)

березня 14 / 2018
Сутички по-закарпатськи: хто кого? (відео)

Переполох стався вчора близько 17-ї години просто біля стін обласної поліції. Розбірки сталися між представниками організації «Карпатська січ» та особами, які позиціонують себе як активісти.

А саме – Олександром Пересоляком та Ларисою Ступак. Окрім самих сторін конфлікту були присутні і патрульні, і керівництво поліції.Голова «Карпатської січі» Тарас Деяк звинувачує вищесказаних осіб у роботі на Віктора Медвечука та загалом Росію. Сутички тривали близько години.

Сам Олександр Пересоляк у день розбірок на своїй сторінці у фейсбук написав, що внаслідок такого «вияснення справ» отримав тілесні ушкодження. «Спричинили на мене напад із нанесенням тілесних ушкоджень. Це хуліганство відбувалося перед працівниками поліції та перед УВД. В Ужгороді стає небезпечно. Зараз у міськвідділі пишу заяву.»А вже сьогодні по телефону пояснив, що отримав забої м’яких тканин обличчя. Висловився стосовно звинувачень та запевняє про погрози та переслідування.

Сама сутичка тривала близько години.Уже ближче до вечора стало спокійно.У поліції одразу ж нам повідомили, що заворушень не допустили та, що обидві сторони конфлікту звернулися до правоохоронців із заявами. Ті в свою чергу вивчають дані справи і тоді даватимуть правову оцінку інциденту. До того ж, у цей день ми встигли помітити й представників ОБСЄ. «М-студіо» має ексклюзивні кадри, як спостерігачі йшли у напрямку від ГУНП в Закарпатській області до свого автомобіля. Але чи були вони у поліції та, власне, якщо і так: для чого - залишається питанням. Також Тарас Деяк озвучив «М-студіо» свої вимоги та запевнив, що нинішні розбірки – не останні.
Категорія : Новини по нашому


загрузка...