Як соцмережі відреагували на вчинок закарпатської вчительки

листопада 22 / 2017
Як соцмережі відреагували на вчинок закарпатської вчительки
Нагадаємо на Закарпатті педагог поставила школярці «трійку» на чолі.
Користувачі соцмереж миттю зреагували на «не падагогічний» вчинок вчительки математики. Практично всі негативно засудили її дії у соцмережі Фейсбук.

Дзеркало Закарпаття зібрало в одній інформації весь шквал негативу із соцмереж про неординарний учительський досвід у плані виховання майбутнього покоління, починаючи зі шкільної парти.

Oleksii Grushchenko: Але ж це порушення прав людини і на заході можна за таке в суд подати і ця вчителька би понесла покарання і величезний штраф би сплатила, в тому числі за моральну шкоду.

Леся Шепа: Яка ви зла! І до чого тут подіум? Через таких вчителів діти перестають вчитися! Таким не місто в школі!

Myroslava Vavrikova:
Та її цілу треба розмалювтив в різні кольори скотина!!!

Зоя Коростелева: Справа в тому, що коли в школІ вчитель образить чи вдарить дитину, майже не можливо це доказати, дітей залякують і ті мовчать, а вчителька каже , що дитина бреше. Виходить ти борешся не за права дитини, а проти всього педколективу школи . І приходиться переводити дитину бо їй точно будуть мстити. От і роби в таких випадках , що хочеш, -легше самоуправство зробити , дати тій вчительці пару раз в морду .

Magdalina Pautze: В морду не треба, ( хоча я Вас дуже розумію, інколи хочеться. …), але ми живемо в демократичній країні і де кожна людина має права, треба використовувати це.
Бо насилля викликає насилля.
Як це побороти????
По перше — не мовчати.
На жаль мама сказала, що це не вперший раз.
Такі речі треба присікати з самого початку.
Треба вчити дітей поважати старших, але і старшим треба вчитися поважати дітей.
Що посієш, то й пожнеш…

Наталия Стефанишина: Звільнити негайно!

Неля Козуб-Біров: Це не припустиме явище у школі! На лобі вчительки також треба було написати слово ДОГАНА… Якби вона себе почувала в такому випадку !??

Вікторія Калинич: Ну нехай тепер дитина вчительці щось на лобі намалює, а що -вчитель приклад показала смішно ж їй нехай посміється! Що ця вчителька взагалі собі дозволяє, виставляє на посміх дитину перед класом!

Вася Цендра: Я би їй на лобі ножом викарбував 3,якби з моєю дитиною так поступила,бидло.

Зоя Коростелева: От мою дитину вчора вчителька етики зловила з усієї сили ззаді за шию обізвала тварюкою і т.д . А було це так, хлопчик з її класу підняв мою дочку а та крикнула, вчителька була в коридорі розмовляла з іншими вчителями . Почувши крик вона забігла до класу і кинувши куртку з криками кинулась на дитину . Доречі це все було на початку уроку. Цілий урок вчителька кричала на мою дочку щоб та не прикидувалась , що її болить шия , і щоб в псіхушку йшла лікуватись. Вияснити щось вчителька і не пробувала. Я спитала в однокласників як все було , діти все розповіли як і моя дочка, але вони бояться казати це при інших вчителях, тож я записала все на диктофон щоб дати директорці послухати. І вже завтра коли буде в школі і вчителька єтики і директор я піду в школу. Хоча знаю , що мені скажуть наперед , і що я зустріну негативне відношення до себе і до дочки , а в мене не одна дитина ходить до школи . От я думаю що робити з цим всим , щоб і вчителька відповіла за свої дії і щоб це не відобразилось на ставленні пед колективу до моїх дітей . Чи всеж може по морді їй дати всеж таки , тільки без свідків , щоб більше нікого не обзивала і не била .Діти ж ходять в 6 клас і вони вже переживають такі стреси -що з цим робити?

Mariana Stankovych: Треба шукати підтримки серед батьків, і разом через дирекцію домогтися заходів. Самі Ви нічого не доведете. Якщо є проблема, Ви отримаєте підтримку. Ця вчителька дозволятиме собі більше агресії, якщо не отримає прочуханки!!! Таких звільняють з доганою. Або зробити її відомою через ФБ. І замутити скандал, але з підтримкою!!!

Oleksii Grushchenko
: Спробувала би ця горе-вчителька таке вчинити в Польщі, Словаччині, Румунії або навіть Болгарії, миттєво би вилетіла з роботи, а в США, Канаді, Німеччині, Скандинавських країнах її би ув’язнили!

А якої думки Ви, шановні наші читачі? Свої репліки і коментарі публікуйте під цією інформацією. Ваша думка для нас, як і для суспільства загалом, дуже важлива.
Категорія : Новини по нашому
Василь
22 листопада 2017 10:35

Всі батьки, які засуджують вчинок вчительки (хай і недостойний) . нехай подумають, чому така дитина не вичться, а лише присутня на уроках, чому не носить той щоденник, і т.д...Для чого ходить до школи така бездарь-нерви трепати вчителям, чи вчитись, щоби щось путнє з неї вийшло, щоб знала грамотно висловитьсь й написати, щоби будучи дорослою не йшла у найми за кордон задниці підтирати та гордитись з цього (за гроші все можу робити). Що батьки таких дітей  останнє віддадуть, аби їхнє чадо  було нарівні з кращими громадянами.


Лис Микита
22 листопада 2017 13:28

...хто де бачив щоб наука

  йшла у голову без бука ?


Володимир
22 листопада 2017 18:09

Вирішення цієї проблеми дуже просте нехай батьки на день поміняються із вчителькою місцями і проведуть замість неї уроки, подивимось чи вони лише тим дітям 3 на чолі намалюють. Вчитель лише для того щоб вчити, а не виховувати чужих дітей, а обовязки батьків виховувати!

 

 


Гості
22 листопада 2017 19:16

Виродками бувають навіть самі вчителі,

зриваючись на дитину маючи особисті психічні проблеми, або проблеми в особистому житті,

Школа це немісце де можна зірватись на безахисну дитину, знаючи прицьому що батьки не зможуть нічого вдіяти,

хотілобися подивитись,

як ця 'псевдо вчитеька' ображала би дочку нашого 'прокурора' або 'СБУшника' 

Тоді правосуддя Закарпацьке миттю догнало би цю вчительку.(Обов’язок вчителя навчати, доносити знання до дітей! І зовсім не важливо сприймає це дитина чи ні, не кожна дитина в наш час добре навчається! Навіть якщо дитина прийшла без щоденника, чи зошита, чи ручки, це не привід кричати на неї, ображати, а тим більше застосовувати такий метод, як сказала горе вчителька « в ігровій формі» Це просто жах!!! В наслідок такої ситуації в дитини може розвинутись психічна трамва!!! Це жорстокий аморальний вчинок!!! Ганьба директору школи, не догану виписувати, а звільняти!!! ЗВІЛЬНЕННЯ, і тільки ЗВІЛЬНЕННЯ!!!!


иван
22 листопада 2017 19:32

из  нынишними дитьми  не  тройку  на чолови треба написати  было  а  конкректно отпиздити  так  обы  всим пример бов  што  хохати на них  мают учитили ци што пиздити так  а  комуся нилюбит нахуй  у приватну вошколу  кругом одны розумакы -я бы так я бы  сяк  давно нас били учитили  у  школи та  старшина  неходилася  сважати а  казала  мало  ты  ще у вошколи дали та  ще и дома  добавили а типирвидители уси начитани интернатизовани европезивани  ото вам туй  усякым нехарям писарям ище ся аукне  як  вас ваши дити пиздити будут на старости  та у дома престарилых  поиздавут закон  бумеранга ще нико ниудминяв


била мене мати
22 листопада 2017 22:39

    Якщо знань нема а нi на трiйку, а вчителю вiдкрито смiються в обличча приговорючи що все рiвно менi поставити трiйку, тому що ситема освiти так побудована, що цю трiйку повиннi одержати всi, не дивлячись що цих знань нема, то i не дивно що така реакцiя цього вчителя.

    Пiсля закiнчення школи такi новоспеченi абітурієнти за мамчини та няньковi грошi поступають до вищих учбових закладiв, який за допомогою мамчиних та нянькових грошей успiшно закiнчать, а одержавши диплом займуть за допомогою мамчиних та нянькових грошей високi державнi посади. Занявши цi посади вони починають повертати вкладенi грошi через хабарництво, так як найкраще чому вони навчилися за перiод свого навчання - це хабарництво!

    А потiм вчителька, яка його вчила в школi за голову тримаєся, як такий учень який не вмiє не писати, а нi рахувати державнi грошi керує цiлим районом, чи в депутатах ходить.

    Деякi педагоги не витримують, тому i не дивно що малюють цю трiйку на чоло! 


пармщик
23 листопада 2017 09:22

 до била мене мати    ти була права


Залишити Коментар