Курйоз "Міс Ужгород 2017" - дівчата в шоці

листопада 12 / 2017
Курйоз "Міс Ужгород 2017" -  дівчата в шоці
В соц-мережі фейсбук коментують цю подію з незадоволенням та жартами. В першу чергу кепкують з того, що конкурс відбувся не в Ужгороді, а в селі Невицьке Ужгородського району у ресторанно-рекреаційному комплексі "Камелот".

Обурені ужгородці додали в коментарах, що наступний конкурс "Міс Ужгород" проведуть у Тячеві.

А ось щодо курйозу, організатор конкурсу Влад Лакатош, який в одному з коментарів у "Фейсбуці" повідомив, що з "подарунками вийшла плутанина і відразу кілька пакетів з подарунками вручили одній дівчині. При чому, пакети з дорогими подарунками для віце-міс". Зі слів Лакатоша, дівчина, якій помилково вручили ці пакети, "включила позицію "не поверну".

На питання, чи віддала дівчина подарунки, Влад Лакатош відповів: "Там дівчата з нею вирішували".

"От шанувальник конкурсу зробив анонімно подарунок тій учасниці – конверт зі стопкою $. Було б цікаво, якби подарувати мали тобі, а дали випадково іншому. Якщо дівчата випадково вручили подарунки не тій дівчині, то такі питання після конкурсу легко вирішуються, за кулісами. Але ця дівчина після конкурсу відразу поїхала, залишивши подарунки своїй принциповій мамі, яка вирішила, що так і має бути і їй не цікаво, що в неї 2 одинакові пакети!!!", – написав організатор конкурсу.

Перемогу в конкурсі здобула Каріна Плита. Їй також дістався титул "Міс фото".
Категорія : Новини по нашому
Менчжул
12 листопада 2017 11:36

Но пак ,а што мамка задарь дівку угодовала ? !


Залишити Коментар